Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a leggyorsabban...

Kenmatnul kérdése:

Hogy lehet a leggyorsabban lebarnulni napon?

Figyelt kérdés
nem vagyok nagyon fehér de barnább szeretnék lenni mit tanácsoltok krémek vagy mi lenne a legjobb?

2013. máj. 1. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
menj vízbe.
2013. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha napozol,locsolgasd magad vízzel,én egy ásványvizes üvegbe szoktam csapvizet engedni mikor otthol napozom.Tényleg gyors és látványos :) 23L
2013. máj. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A víz csak arra jó, hogy lehűtse a fölmelegedett testet, bőrt! Attól mert bevizezed magadat, még nem fogsz gyorsabban, jobban barnulni... A vízbemenés, igen, na az már más! :) Jól visszaveri a fényt és több napsugárzást kap a bőr, hamarabb lebarnulsz, de leégni is gyorsabban lehet. Vegyél inkább önbarnítós testápolót, az legalább gyorsan hat! :) A Dove-nak van, drogériákban kapható.
2013. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. máj. 1. 13:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát basszus pedig tényleg hatásos a vizes locsolgatás..Aki nem próbálta az csak ne alkosson véleményt! -.-
2013. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de te vagy az, aki fizikai képtelenségeket írsz le szegény kérdezőt becsapva ezzel. Amit nem próbáltam, arról nem írok, alkotok véleményt. Ez teljesen nyilvánvaló! És kérlek, ne gyere azzal, hogy nem mindenkinek vált be, mert ez nem erről szól egyszerűen. Javaslom, nyiss ki egy kémia/biológia könyvet, ami a víz bőrre gyakorolt hatásáról ír. No, majd ha ott találsz olyat, hogy a víztől barnább leszel, akkor feltétlen szólj. De addig pofi lapi. ;)
2013. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért lesz barnább, ha vízben tartózkodik, mert a vízcseppek "nagyítóan" hatnak a sugarakra. a víz "alakja", ahogy megtöri a fényt lehet jobban barnulni.
2013. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Keverednek a dolgok: vízben (tehát medencében, Balatonban) azért leszel barnább, mert a víz visszaveri rád azokat a sugarakat, amik nem is rád estek volna. Ezért több sugárzás ér. Ha lelocsolod magad, akkor a cseppek nagyító hatása miatt maximum pöttyös leszel, de nem jut rád nagyobb sugárzás, mintha nem locsoltad volna le magad. (Pöttyös meg azért nem leszel, mert a víz előbb elpárolog.)
2013. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nah,miért oltogattok?Írtam egy kommentet ami mellesleg bevált módszer nem csak nálam.Mindenkinek szíve joga hogy mit próbál ki,mit nem.Akit ismerek annak bevált,egyenletesen barnít nem foltokban és mellesleg nem kell strandra sem menni hogy kipróbáld..Na de inkább igazatok van,csak nem értem ezt a kivagyokén-mivagyokén szöveget o.O
2013. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!