Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajra milyen termékek...

Göndör hajra milyen termékek váltak be a legjobban szöszösség ellen, és hogy szép rendezett loknis legyen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ne haragudj h írok,de nekem is épp ez a problémám:/ szóval érdekelnének a válaszok.
2013. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem igazából az válik be ha hajmosás után nem fésülöm ki de mindenkinek más a hajszerkezete :)
2013. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig szenvedtem a borzas hajammal, sok mindent kipróbáltam, mire rájöttem: vizes hajra kent wax. Itt olvastam egyik kérdésnél, hogy vizes hajra kent hajzselét használ valaki, hát az nem jött be, de hálisten a wax igen.
2013. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

elég régi kérdés de mivel én most bukkantam rá hátha hasznos lehet még valakinek amit leírok :D

tilos a fésülés és a hőkezelés ! ezek az egyik leggonoszabbak amit a hajad ellen tehetsz ! én már lassan egy éve követek youtube-on hasonló témával foglalkozó videókat és amiket írok mind beváltak, a hajam kb 4-6 hónap alatt újjá született! a hajadat ne mosd forró víz alatt, annyira legyen langyos hogy épp ne fázzon a fejbőröd.ha nagyon göndör és gubancos a hajad, a fésülést mindenképp még szárazon hajmosás előtt tedd, így a hajadnak van esélye a víz hatására újra loknikba szedniük magukat !tilos a forró levegős szárítás! vagy természetesen szárítsd vagy a hajszárítód legalacsonyabb hőfokán, így nem éri magas hő, ami csak tovább szárítja az amugy is száraz hajat! a göndör haj egyik legismertebb jele a szárazság,próbáld ki a minél több természetes olajat tartalmazó samponokat és balzsamokat pl.: rossmannban kapható alterra termékek, olcsó és minden, a hajadra káros anyag mentes ! a hajad azért "szöszös" mert szomjas! én pl legalább egy héten egyszer hajmosás előtt száraz hajra kókuszolajat teszek, fejemre zuhanysapka és mehet a házimunka , vagy szoktam azzal aludni és másnap reggel megmosom, hidd el CSODA, amit azalatt a néhány óra alatt történik a hajaddal :) amit még szeretnék megemlíteni az a SZilikon, Parabén, SZulfát,Alkohol...ezek nagyon nagyon nagyon károsak a hajra, elnehezíti, és szárítja a hajadat! hál istennek mostmár van olyan opciónk, hogy tudunk sampont választani amik ezeket nem tartalmaznak! vannak erre kifejezetten termékcsaládok mint (szerintem baromi drágák, ugyanis ki gondolta volna itthon nem kaphatóak, de amazonról, ebayről vagy a termékek saját weboldaláról tudsz rendelni.és még ha a termék ára nem is eget verő, akkor a szállítás annak a duplája! ) pl.: RizosCurls, Deva Curls, Bounce Curls, Maui Mouisture, Only Curls... remélem tudtam segíteni

és ha még érdekelnek (mert nagyon sok kis aranyszabály van még ezek csak az alapok voltak) akkor itt van már youtuber, akik kifejezetten erről beszélnek nekünk:

-Penny Tovar

- India Batson

- JoyBeforeHer

- Ayesha Malik

2019. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!