Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Köztetek aki nem használ...

Köztetek aki nem használ 3-4000ft-os krémet és mégis szép sima a bőre az milyet használ főleg bőrpír ellen érzékeny bőrre?

Figyelt kérdés
Azt mondják főleg a kozmetikusok,hogy a bolti krémek gagyik bár szerintem túlzás.Szeretnék valamit érzékeny bőrre ami hidratál is és bőrpírre is jó és nem 5000ft.A gyerkőcömet most iskoláztatom be és nem tudok rá áldozni.A másik dolog meg ha mégsem válik be akkor ugrott a pénz.Az avontól is rendeltem egy hypoallergénnek nevezett krémet és ahogy magamra kentem úgy irritálta a bőröm.
2011. aug. 14. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Bepanten kenőcs. Én is mindenre allergiás és érzékeny vagyok, csak ez az egy vált be eddig. Azt hiszem 1000 Ft körül van (nem tudom, nem én szoktam venni, anya veszi nekem).
2011. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én srác vagyok,picit száraz a bőröm sima kézkrémmel bekenem és annyi.Am meg genetika mint minden,sokan nem kennek semmit magukra.Belülről kéne magad táplálni(egészséges ételek)

20/F

2011. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem és anyukámnak a Murnauers krémek váltak be (DM-ben kaphatóak). Vagyis nem mindegyik, de a sima éjszakai és a lótuszvirágos nappali krém nagyon jó. Az éjszakai 1900Ft, a nappali kb. 2500. Nincs benne semmi káros összetevő, színezék, tartósítószermentesek. Az éjszakaiban illatanyag sincs. Anyukámnak durva rozaceája van, régóta ez az első krém, ami még enyhítette is a pirosságot.


Itt az éjszakai:


[link]


Nappali:


[link]


Ja és van még a Balea Med termékcsalád (szintén DM-ben kapható), ami kifejezetten hiperérzékeny bőrre van kitalálva. Olcsó és az összetevői is nagyon jók. Kb. 700-800 Ft egy flakon, van nappali és éjszakai változat. Egy próbát talán megér.


[link]

2011. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!