Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a festett fekete...

Mit kezdjek a festett fekete hajammal?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok fekete, de rá jöttem hogy nem áll jól, mert öregít. meg akarok tőle szabadulni. régi vágyam hogy szőke legyek de semmiképp se hirtelen, hanem szép fokozatosan! most itt vagyok hátközépig érő fekete hajjal és nem tudom mit kezdjek vele, hogyan kezdjem szőkíteni. vettem 12%os hidrogént meg szőkítőport. nem szeretném ezt úgy simán felkenni a hajamra mert katasztrófa lenne az eredmény. nem tudom, esetleg melírozva, vagy alul kezdjem elrejtve? vélemények? hallottam olyanról hogy szőkítőport vízzel összekeverve, és így nem káros annyira. tapasztalatok? 17/L

2013. máj. 2. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne szőkítéssel kezdd mert vörös foltos leszel csak tőle és még a hajad is tönkremegy.

Először is valamiféle módon a fekete festék nagy részét el kéne távolítani. Erre Nirvel hajradír a legjobb. Vagy C-vitaminos világosítás, ez olcsóbb. Keress rá googleban hogy kell.

2013. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát pedig ma leszívattam, de csak alul. semmi baja nem lett a hajamnak egy kicsit kiszáradt, raktam rá balzsamot és rendbe jött. kinek hogy... :) a színe nem nagyon lett világos, inkább sima barna, egy kicsit vöröses, de nem foltos. holnap meg csinálom az egész hajamon, aztán várok egy kicsit, és veszek valami jó hajradírt vagy nem tudom.. :S nem hinném hogy c-vitaminnal el lehet tüntetni a feketét.
2013. máj. 2. 21:25
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2 év hajfestés után sikerült megszabadulni a feketétől, c vitaminos pakolással, szóval sikerülhet :)
2015. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!