Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Zineryt-et miután felvittem...

HUNgaroczel kérdése:

A Zineryt-et miután felvittem a bőrömre rajt kell hagyni vagy le kell mosni?

Figyelt kérdés
Most írta fel a bőrgyógyász összekevertem és használat előtt állok, mit tegyek? + Aki már használta annak mennyi idő alatt hatott?

2013. máj. 2. 17:31
 1/2 Andii1 ***** válasza:
dehogy kell lemosni. ez egy alkohol készítmény összekevered jól összerázod vattára raksz egy kicsit bekened az arcod (marni fogja kissé) de ez azért van ,mert fertőtlenít.. utána hidratáló krémet kell rárakni ,mert nagyon hamar kitudja szárítani a bőrt
2013. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem kell le mosni,viszont jól írták előttem inkább vattával vidd fel mert az applikátor nem igazán tudja szabályozni a gyógyszert,ami akkor kellemetlen ha a szádhoz ér mert annyira keserű hogy az egyszerűen kibírhatatlan,végül is csak ez végett érdemes vattát használnod.:)Hatása már 2 hét múlva látszik,HA rendesen használod előírás szerint és a hidratáló krémet is díjazom mert tényleg rendesen kitudja szárítani a bőröd:/
2013. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!