Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen önbarnítót használtok,...

Milyen önbarnítót használtok, illetve ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fehér a bőröm, és sok anyajegyem van, így a szoli kilőve. Nyáron tudok barnulni, de még úgy is olyan fehér vagyok, hogy nem tűnik fel. Szóval kipróbálom az önbarnítót, hátha.... De nem tudom, hogy milyen márkát vegyek, nem akarok mellé fogni. Milyet használtok?
2013. máj. 4. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
garnier. de barmilyent veszel, vigyazz, olvasd el a hasznalatit, mert en amikor eloszor hasznaltam, kis buta voltam mert nem olvastam el az utmutatot es sokaig volt rajtam.. sarga lettem. es arra is figyelj hogy milyen sotetet veszel. gondolom nem szeretnel Whitney Houstonna valtozni :) 16/L
2013. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) a garnier az jó márka.. :) de külön vegyek arcra valót, vagy ez arra is jó? jah és olvastam olyat is, hogy le kell előtte radírozni a bőrt... akkor is vegyek külön arcra való radírt is?
2013. máj. 4. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
en ra szoktam kenni az arcomra is.:) nem szoktam leradirozni.:)
2013. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Sundance önbarnító tejét használom. Elég durván sötét lesz tőle az embere bőre kb mintha nyár vége lenne már.
2013. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!