Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajad van? Derékig...

Hosszú hajad van? Derékig érőnél hosszabb? Mivel ápolod? Mutatnál róla képet is?

Figyelt kérdés
Félreértések elkerülése végett, nem hajfetisiszta vagyok. Nő, aki növeszti a haját.
2013. máj. 5. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem derékig érő hajam van, nagyon dús, nyár elején ritkíttatni szoktam mert nem bírok vele. De imádom mindenki dícséri. Hajmosás után a törölközőszáraz hajra szoktam fújni vagy Gliss Kur vagy Loreal balzsamot. (Ez a spray változat). Én imádom ezeket a termékeket mert megvédi a hajam a töredezéstől. nekem nagyon bejött.
2013. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Igen.


Natúr sampon (szilikonmentes, SLES mentes), almaecetes öblítés. Semmi hajhab/hajlakk/hővédő... Nuku vasalás.

Nem száraz, nem törik, nem is zsíros. Dús és fényes.


Nincs most képem.

2013. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Régen 2 éve volt nagyon hosszú a hajam legalább a combomig leért az, nem volt dús hajam meg egyenes volt, fésülni is sokkal könnyebb, csak már jöttek a gondok, ugye fürdésnél mindig vizes lett, meg akkor nagyon húzta le a fejem hátra, ami idegesítő volt. Plusz akkor kezdtem el dolgozni és ott eléggé zavart, mert suliba megtudtam oldani úgy hogy jól össze legyen fogva, tesin is akár, de akkor is legalább hátközépig ért nekem. Amióta dolgozom már jobban zavart és nagyon hamar koszolódott a raktárban ahol dolgoztam ott, én intéztem a papírmunkákat, meg volt hogy a kisebb dolgokat békával én vittem be a helyükre és ott télen is meleg volt sajnos, nyáron meg maga a pokol volt az a hely és nagyon zavart a hajam is akkor mert befülledt a fejbőröm szinte.

Meg már untam is folyton kezelni meg ugye tele lett kosszal, akkor hajmosás, hajpakolás, csomó macera volt vele, így fogtam magam elmentem a fodrászhoz és mondtam hogy csapja le.

Akkor volt vállig érő hajam, most kb hátközépig ér és így is marad mindig levágatok belőle. Már nem hiányzik meg sokan mondják hogy így is jól nézek ki, meg ez is jól áll.

Képem van még róla amikor hosszú hajam volt, még a levágás előtt is készült egy kép, de sajnos az otthoni gépemen van rajta és csak szerdán megyek haza. De ha eszembe jut akkor küldöm szívesen.

2013. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fenékig ér, nem ápolom különösebben, heti egyszer megmosom bármilyen samponnal ami van itthon éppen, aztán Kallos lattet használok balzsamként. Szerintem pont azért szép a hajam mert nem kenek rá összevissza mindent, meg nem használok hajszárítót, se semmi egyebet, még összekötni sem szoktam a hajam.
2013. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Combközépig ér az enyém. Samponból legtöbbször sárga Dulgon kids-et vagy Babylove-ot használok, de minden 3-4. alkalommal beiktatok egy tisztítómosást szulfátos samponnal (most Nivea Diamond Gloss van, de Baleát szoktam általában használni). Balzsamból a Wella Pro Series családot használom régóta, ez vált be leginkább. Kifésülősprayt (Pantene Aqua Light) szoktam rátenni mosás után, mikor megszáradt, mert olyankor göndör és nem akarom a fésüléssel roncsolni. Másnap általában rakok rá szérumot is. 3-4 naponta szoktam mosni. Persze semmi károsat nem használok rá, nem szárítom, festem, vasalom, göndörítem, nem teszek rá lakkot, habot, meg ilyeneket.

Júliusban akarom egyébként rövidebbre vágni, úgy nagyjából fenék alá érőre.

Egyébként meglepődtem, hogy előttem írták, hogy gondot okoz a viselése. Nekem sosincs ilyen problémám. Hétköznapokon simán feltekerem és rögzítem 2 csattal, vagy egy pálcikával. Úgy is alszok, vagy befonom éjjelre.

Linkelek képet, igaz nem a legjobb, meg annyira nem is friss.

[link]

2013. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én három és fél éve növesztem az enyémet. Amikor elkezdtem, az államig ért, most a hátam közepéig. :) Egyenes, kicsit ugyan már töredezett a vége, a mennyiségével elégedett vagyok. Heti 2-szer, vagy 3-szor mosom, ahogy kijön a lépés, csalánsampont használok, illetve, ha van itthon, akkor balzsamozom heti egyszer. Szárítani nem igazán szoktam, csak télen, akkor is egyes fokozaton.
2013. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Derékig érő, dús hajam van. Kímélő sampon használok rá és tápláló balzsamot. kb 5 naponta mosom, semmi károsat nem teszek vele.
2013. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg pont derék és csípő között van a hossza. Nem ápolom különösebben. Hetente 1x vagy 2x (ahogy jön) megmosom samponnal, balzsammal. Hajszárítás előtt teszek rá hajvégápolót, néha hajvasalás előtt is kenek rá valamit, de ez már ritkaságszámba megy nálam.:D

Hajvasalás miatt már eléggé el van törve, főleg, hogy már rég vágattam. Csak ámulok és bámulok, hogy még mindig duplaolyan gyorsan nő, mint másoknak.:D

Képet max privibe, mivel friss csak szemből van. Írj rám, ha akarsz, bár az enyémnél hosszabb hajról kaptál már képet. :)

2013. máj. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!