Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hosszú hajú lányok, ti...

Nagyon hosszú hajú lányok, ti hogy/mivel ápoljátok a hajatok, hogy ne csak hosszú, hanem szép is legyen? (70-80 cm-nél hosszabb haj)

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hajolaj mosas utan.Nem hajszaritozom,nem vasalom.
2013. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Amiket használok: sárga Dulgon kids sampon, Wella Repair balzsam, Pantene Aqua Light balzsam spray, szérumok (ezek változóak, most Avon argános, Balea Oil Repair és Gliss kur Ultimate Repair Elixir van), kókuszolaj.

Emellett semmi károsat nem csinálok vele, mint festés, melírozás, dauer, vasalás, hajsütő, tupír, hajlakk, stb.

Mindig óvatosan fésülöm, és kontyban hordom hajgumi nélkül, kontytűvel feltűzve, hogy ne érje mechanikai sérülés. Éjjelre befonom.

2013. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem mosom soha és így szép dús erős marad természetesen nem is festem meg semmi ilyesmi
2013. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Én hajmosás előtt 1 órára kókuszolajat teszek rá, utána 1x megmosom samponnal, majd 3 percre hajpakolást teszek rá. Minden nap hajvégápolót használok rá.

5-6 éve nem használok hajszárítót, hajvasalót és nem is festem. Laza lófarokban hordom vagy kiengedve és vaddisznósörte hajkefét használok + 3 havonta vágatok belőle 2 centit.

2013. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem derékközépig érő hajam van és dús, tehát nem nagyon lehetne hosszabb. Hetente 1-2szer mosom. Hajszárítózom és fésülöm, avonos argán olajat használok rá vagyis most nem mert elfogyott. Van egy osztálytársam seggig érő hajjal, szerintem az már nem szép. Arról is megvan a véleményem, aki sosem mossa. Persze én is vágatok a hajamból, de alig töredezik és tényleg szerencsés vagyok vele. A nagyon hosszú haj már meggátolná a mindennapjaimat és dús hajból csúnya is lenne.
2013. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1%
A haj öntisztul . És mindenki dicsérgeti a hajam meg a praktikáim felöl érdeklödik ogy lehet ilyen gyönyörü. A fenékig érő haj meg igenis szép mindenki csodálja max mivel neked nem nő meg ekkorára azért írod irigységből hogy nem szép. Minél hosszabb dúsabb fényesebb egy haj annál szebb
2013. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Erre a "haj öntisztuló" dologra mondanék valamit, de inkább nem.

Egyébként meg, attól, hogy neked tetszik a nagyon hosszú haj, nincs mindenkinek igénye rá. Nekem sincs, nem is tetszik. Fogadd el, hogy nem csak a te véleményed számít.

2013. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
De megnőne akkorára, de nem hagyom, mert nem tetszene úgy. És az enyém szép dús, állandóan dicsérik. A nagymamámtól örököltem a hajamat neki is ilyen szép volt. És nem tudom hány pasinak kellene az öntisztuló hajad. Ízlések és pofonok, tudod.
2013. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
A pasik imadják a hajam mivel szerencsére gyönyörü és rikaság hogy valakinek a. Feneke aljaig er mindenki odavan érte emberek megállitanak a titkomért az utcan stb
2013. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat! :)

én most kezdtem el növeszteni, ezért tettem fel a kérdést...most úgy hát középig, kicsit lejjebb ér (januárban vágattam belőle)

az a baj nekem h gyorsan zsírosodik, ezért heti 2-3x mosnom kell, de így is csak 1 napig hagyom kiengedve, mert a teteje már a kövi nap zsíros :/

kókuszolajat és néha ricinust használok hajhosszra, és miután félig megszáradt mosás után, csak rászárítok hajszárítóval

töredezés, zsírosodás gondjaitok nincsenek?

2013. márc. 16. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!