Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthoni szőrtelenítéshez...

Otthoni szőrtelenítéshez milyen (gyanta) terméket tudnátok javasolni? 16L

Figyelt kérdés
Az epilátor kilőve, intim helyen nagyon fáj. Valamilyen gyanta termékre gondolok, csak nem tudom mit lenne érdemes megvenni. Köszi, ha segítetek. (a borotva is inkább kilőve, annál tartósabbat szeretnék)

2013. márc. 31. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

a patronos gyantát javasolom akkor. Érdemes gyantamelegítőt venni ez 5000 ft de csak egyszer kell megvenni. Gyantapatron közül szerintem a lila zöld színű a legjobb ezek érzékeny bőrre valóak, egy patron 350 ft kb illetve a lehúzzó 20 db 200 ft , de sokáig elég. Én sose szerettem lábasban melegíteni meg mikróban a gyantamelegítővel nagyon kényelmes!

melegítőt leeht vásárolni naygobb hipermarketekben talán az x epiles jó illettve rossmannban fodrászkellékesbem. És az utóbbi helyen a patron és lehúzó olcsóbb

2013. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen, hogy válaszoltál! Logikusabbnak hangzik beruházni erre.
2013. márc. 31. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a patronos intim helyre nem épp a legjobb. Annál kíméletesebb és hatékonyabb is a cukorpaszta, amihez még lehúzócsík meg készülék sem kell.
2013. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A cukorpaszta a házi gyanta? ami cukor+citromlé+vízből készül? Olvastam már erről, de nem voltam benne túl biztos.. hogy menne-e megcsinálni, hatásos lenne-e. Te ezt használod? Le tudnád írni, hogy pontosan hogyan szoktad elkészíteni?
2013. márc. 31. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!