Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem vágatom a hajam, mégis...

Nem vágatom a hajam, mégis rövidül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szedek hajvitamint, kenem hajvégápolóval, áttértem a szilikonmentes termékekre remélve hogy az a gond, nem vasalom, sosem szárítom, igyekszem sok folyadékot inni, mégsem tudom megnöveszteni, ráadásul tényleg mintha egyre rövidebb lenne. Ötletek?
2013. máj. 8. 22:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
sokan meg azt mondják,hogy nagy tévhit az,hogyha vágatjuk a hajunkat gyorsabban fog nőni... Olvastam már sokat ezzel kapcsolatban,de fele ezt mondja,fele azt. láttam már olyat,hogy valakinek fél év alatt nőtt vagy 20 centit a haja,ha az enyém is ilyen lenne persze,hogy nem sajnálnám levágatni az összes töredezettet. De hát nem ilyen. Ha most meg levágatom rövidre várhatok 20 évet mire ekkora lesz. (váll alá ér kicsivel,szóval nem is hosszú) És nyilván ugyanígy fog kinézni,mert mindig is eltört a vége. A hajammal látom reménytelennek a helyzetet,mert bármit csinálok nem jó. Az,hogy levágatom meg csak arra megoldás,hogy ne legyen töredezett része. Arra nem hogy hosszú legyen.
2013. máj. 9. 16:34
 12/13 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy ha vágatsz gyorsabban fog nőni a hajad... mert nem fog. De ha nem fogsz vágni belőle, akkor elkezd majd gyorsabban törni, min amennyit nő egy hónapban így szép megrövidül majd.

Osztálytársam nem vágatta és a mellig érő haja végül 1 nyár alatt vállig érőre tört..... szó szerint 8-10 centis darabokban esett le. Saját szememmel láttam, így teljesen hiteles a sztori.

2013. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem menj el hajgyógyászhoz. Én is szeretnék egyszer. :)
2019. dec. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!