Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szörényi Alex Soha többé...

Szörényi Alex Soha többé pattanás c. könyve hatásos? Személyes tapasztalata van valakinek? Esetleg a módszere működik kamasz bőrön is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hat nem hiszem h a papir jottesz az arcborodnek... megha ujrahasznositott akkorse.
2013. máj. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a könyvet, de a pattanások ellen a kozmetikus nagyon hatásos, és 1-2 egyszerű otthoni kezelés.
2013. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb.3 éve pattanásos vagyok.Mindent próbáltam már.Bőrgyógyász a gyógyszert mondja. Kinek van kedve beszedni? Rengeteg mellékhatás.


Mennyire súlyos a probléma?


Én is gondolkodtam a könyv megvételén és hogy mi lehet benne. Főleg a sok oldalas buzdító szöveg után. Nagyon jót akar tenni az emberekkel,írja hogy a gyógyszerészeknek nem érdeke a gyógyulás. Ő sem rakja fel a netre a tartalmát.


Szóval ez is pénz.


Én sem tudom mi van benne. De ha nem súlyos a dolog szerintem nem érdemes megvenni,ha meg az akkor meg azért nem :) mivel akkor már nem biztos hogy elegendők a benne leírtak.


Gondolom étkezés(fűszerek kerülése),életmód(sport,0 stressz),praktikák(élesztő,méz....)vannak benne.:)


Ha esetleg megtudsz valamit kérlek ÍRJ:)


Ha van kérdésed nyugodtan kérdezd meg ,szívesen válaszolok a pattanásokkal kapcsolatban.:))

2013. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem nagyon értem egy könyv megvétele és az arcod patanásosága közti összefüggést


amúgy fiú vagy lány vagy??

2013. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok. A könyvben a pattanás kialakulásáról, "igazi" okáról ir, különböző interjúk vannak benne orvosokkal más pattanásos emberekkel....stb. Ahogy ő leirta a buzditó beszédében a gyógymód egy "egyszerü" régi gyógymódokat magába foglaló technika. A pozitiv kritikákat amiket kirakott némelyik mellett kép is volt jól hangzanak de az embernek mindig ott van a bogár a fülében. Kár hogy nem ismeri senki jó lett volna valamit tudni róla. Később talán megveszem hogy megnézzem mi volt benne. Csak akkor mondhatjuk hogy feladjuk ha már mindent próbáltunk nem?


Amúgy meg közepes nem annyira súlyos hogy tele van az arcom minden szeglete inkább közepes. A vállam az ami bajosabb. Nem hiszem amúgy hogy ilyen otthoni praktikákat írna le mert azt nem kutatta volna olyan sokáig. Mindegy köszönöm a válaszokat. Esetleg tudna valaki olyan írni akinek van/volt vagy maga is erősen pattanásos és szépen sikerült letisztítania azokat? Megköszönném

2013. máj. 9. 21:54
 6/12 anonim ***** válasza:

egyél egészségesen, igyál meg napi 3-4l tiszta vizet, sportolj valamit, használj valami arclemosót, hetente bőrradírt


néha az is működik hogy nem vagy ritkábban vered ki, nem tudom miért (talán nem ingadozik úgy a tesztoszteronszinted,)

2013. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez nagy ész, hogy valaki rájöjjön, mitől pattanásos. A kérdésedből és az írásodból arra következtetek, hogy kamasz vagy. Ez az elsődleges dolog a pattanások kialakulásában. 2. írtad, h inkább az álladon jönnek elő: a t-vonal (homlok, orr, áll) a legproblémásabb területek, vagyis ez is stimmel. 3. gondolom a táplálkozásod sem túl egészséges, így ez is segít a pattanások kialakulásának. Itt szokott még jönni a nem megfelelő kozmetikumok használata, az ész nélküli nyomkodás, amitől gyakran el is fertőződik és megmarad a helye.

Mégegyszer mondom, menj el kozmetikushoz, aki megfelelően lekezeli az arcodat, és megmondja, hogy otthon hogyan kezeld és miket használj rá.

2013. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vagy bőrgyógyászhoz :))
2013. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én most rendeltem meg, a héten fog érkezni. Kíváncsi vagyok hogy mennyire volt pénzkidobás... Elsősorban a története miatt rendeltem meg, csodát nem várok már senkitől és semmitől...
2013. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha megérkezett akkor leirnád kérlek később hogy mit tapasztaltál? Hogy amit leir az sablonos szöveg vagy valami új? Megköszönném :)
2013. máj. 22. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!