Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit hasznaljak? Ti mit hasznal...

Mit hasznaljak? Ti mit hasznaltatok ami hamar bevalt?

Figyelt kérdés
model vagyok es miota alapozot hasznalok megjelentek a pattanasok mar sok mindent kiprobaltam de semmi nemjott be meg az alapozot sem hasznaltam egy ideog de akkor sem multak el....ti mit hasznaltok?ami gyorsan bevalt?...mert minel tobb lesz annal tobb alapozot s minden hujeseget tesznek ram s akkor meg annal is tobb lesz .....tudtok adni par tippet?......elore is koszonom:)
2009. szept. 30. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én pure zone deep control pattanás leszárító tonikot használom aztán az alapkérmet miután megszárad.+-nap alatt tiszta lett az arcom ugy hogy előtte tisszta ragya volt.
2009. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a legfontosabb, hogy menj el bőrgyógyászhoz. ő majd felír neked krémet, nekem zynerit-oldatot adtak, bevált:)
2009. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!