Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szoktátok befonni a...

Hogy szoktátok befonni a hajatokat, hogy szép hullámos legyen? Hol ronthatom el?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta próbálkozom a fonással, mert szeretnék szép hullámos hajat. Alapból kicsit hullámos, kicsit egyenes a hajam, szóval elvileg működnie kéne a dolognak.


Sokszor látom, hallom, olvasom, hogy mások hajmosás után befonják a hajukat és másnapra gyönyörű hullámos lesz a hajuk. Több ismerősömnél láttam is, és tényleg szép természetes hullámos volt a hajuk. Nekem meg semmi. Eleve meg sem szárad a hajam reggelre.


Most is hajat mostam, és a törölközőszáraz hajamat két részre bontottam és befontam parkettafonással. Szárítottam egy kicsit a hajam, hogy reggelre megszáradjon és bízok benne, hogy tényleg meg is fog. Mondjuk szerencsémre holnap egy órával később indulok, mint szoktam így van még plusz egy órám reggel..


De nekem az a legnagyobb bajom, hogy a hajam felső része nem nagyon akar hullámos lenni, az alsó része viszont baromira hullámos lesz, és már-már termszetellenes, csúnya a hajam.


ti hogy csináljátok, hogy szép hullámos legyen a hajatok?



2013. máj. 12. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
felül szorosabbra fond,kenjél rá zselét,ne igazán töröld meg mert minél vizesebb annál jobb,utána szárítgasd
2013. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felül szorosra kell fonni, alul pedig én úgy szoktam hogy miután befontam, akkor egy kicsit széthúzgálom a fonatokat, hogy alul ne legyen annyira szoros. Ja és én 3 felé szoktam fonni, nem tudom ez mennyire számít, de nekem így kicsit jobban tetszik.
2013. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Próbálkozom továbbra is! Nem tudom, mit csinálhatok rosszul. Megmostam a hajam, majd amikor már törölközőszáraz volt elválasztottam és befontam 2 copfba parkettafonással. Egy kicsit szárítottam így a hajam, hogy biztos megszáradjon reggelre (máskor hajszárítás nélkül nem száradt meg). Így hagytam egész éjszakára a hajam, tehát kb. 10 órán át be volt fonva a hajam így száradt meg. Az eredmény elég katasztrofális volt, úgyhogy fésülgettem egy kicsit a hajam, hogy hátha jobb lesz. Végül befontam a hajam és úgy mentem el itthonról.

2 napig volt befonva a hajam, de tegnap este mikor kibontottam, alig volt hullámos. :(

2013. máj. 15. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!