Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet attól baja a hajamnak,...

Lehet attól baja a hajamnak, ha a tövét teljesen más samponnal mosom mint a végét?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell megmosni a végét?

A samponnal a fejbőrt kell alaposan átmasszírozni, nem a hajat. Felesleges strapálás a hajhossznak. Olajos pakolásokat szoktam tenni a derékig érő hajamra és a hab simán lemossa róla.

Nem lesz tőle bajod, viszont tényleg felesleges.

2013. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapból szerintem attól lesz baja, hogy a végét samponozod, nem attól, hogy a sampon másfajta. :)
2013. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ti nem szoktátok besamponozni a hajatok végét?
2013. máj. 13. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert kiszárad a sampontól és nem akarom tönkretenni a hosszú hajamat. Samponnal csak a fejbőrömet szoktam átmosni 1-2 percig, a balzsamot, pakolást szoktam egyedül a hajhosszra, hajvégekre tenni.
2013. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, hosszú hajnál úgy kell, ahogy az előttem válaszoló írja. Persze ha olyan eset van, hogy mindig koszos vagy poros lesz, mert olyan helyen dolgozol, akkor jobb átsamponozni, de amúgy nem kell. Leviszi a hab is azt a minimális szennyeződést, meg a balzsam is tisztítja valamennyire. Esetleg havonta egyszer be lehet a végét is samponozni, hogy a szilikonlerakódást eltávolítsa.
2013. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!