Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatok a ricinus olajról hajnövesztés céljából?

Figyelt kérdés
Kb.2 hónappal ezelőtt kezdtem használni,láthatóan nőt a hajam tőle,de azért nem akkora nagy csoda. Viszont pár hete abbahagytam,mert elkezdtem dolgozni,és nem úgy van rá időm,hogy felkenem és minimum 3 órát a fejemen hagyom. Szerintetek ha kevesebb időt hagyom rajta a hajamon akkoris használ?

2013. máj. 16. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg a haj, és a hajhagymák 20-30 perc alatt beszívják a nekik kellő tápanyagokat. Nem lesz gond, ha nincs fent egész délután. Amúgy nekem is bevált a ricinusolaj :) Sőt, max. 1 óra lehet elég is neki, mert nem szellőzik a fej, és hajhagymák rendesen, és több órát lehet nem tesz jót rajta hagyni. :)
2013. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van, a fejen hagyni órákig egy olajat se nem egészséges, se nincs értelme, mert a haj már fél órán belül is beszívja ami kell neki, utána már csak áll a hajadon az olaj feleslegesen.

Mondjuk nekem hajszakértő orvos mondta hogy nagy tévhit ez a ricinusolaj, mert a hajnövekedés semmiféle külső szerrel nem befolyásolható (egészséges fejbőr esetén), az olaj meg csak eltömíti a pórusokat, amitől hajhullás lehet vagy max lassabban fog nőni, gyorsabban semmiképp.

2013. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, és akinek beválik az meg csak képzelődök vagy mi? ha valakinek nem válik be az egy dolog nem kell mindenkit ezzel hitegetni...
2013. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!