Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét szőke hajamat szerettem...

Sötét szőke hajamat szerettem volna vörösre festetni. De a fodrász túl sötétre festette be, mennyire fog kikopni a festék? Ugye még tudom világosabbra festeni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A vörös nagyon kopik főleg első festés után, egy pár hét és szerintem sokkal világosabb lesz, aztán festhetsz rá egy világosabb vöröset!
2013. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Barna és vörös festék is van a hajamban, a barna általában már rég nem ereszt, de a vörös még hetek múlva is..elég gyorsan kifakul.
2013. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató hozzàszólásokat.Én is ezt reméltem.De kikopik annyira hogy világosabbal tudjam befesteni.Többet nem bízom fodrászra.
2013. máj. 21. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik hajfesték kopik.

Attól, hogy EGY fodrász nem jól csinálta meg a hajad, még nem kellene egyből otthon nekiállni, mert ha a szakember nem tudja, te még annyira sem.

2013. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nekem mindig világos volt a hajam most meg teljesen sötét.Most màr kopik valamennyire.Direkt mondtam a csajnak,hogy világosat szeretnék,mert kevés a hajam és sötét hajnál làtszik nagyon.Meg tökre öregít ez a sötét haj.Én se igazán szeretnék itthon kòkànyolni,max lehet keresek màsik fodrászt.Aki érti,hogy mit akarok.
2013. máj. 26. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!