Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj szakértő tanácsát hogy...

Haj szakértő tanácsát hogy kérhetném ki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem szeretnék fodrászhoz menni, mert nem örülnék ha csinálnának most vele valamit.Viszont lenne egy-két kérdésem hogy hogyan ápoljam a továbbiakban.Nem hullik a hajam és nincsen vele nagy probléma és ezt a szokásom szeretném is megtartani,csupán nem tudnátok egy helyet ,vagy szalont, vagy akármit, ahol tanácsokat,válaszokat kaphatnék?

2013. máj. 19. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon beváltak az itthon kotyvasztott samponok, balzsamok, pakolások ápolás terén.:) Meg hát a saját hajamon tesztelgettem ezt azt. :D Én szívesen adok neked tanácsot amiben csak tudok!:D (hajformázás, ápolás, stb.) :) Viszont vannak hajklinikák (azt ne kérdezd hol), ahol megvizsgálják a hajad, és az alapján adnak tanácsokat, hogy mit kezdj vele. Szerintem érdemes lehet elmenni..:D
2013. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!