Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne kezdeni a hajjal,...

Mit lehetne kezdeni a hajjal, amit a fodrász elrontott?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig hosszú, sötétbarna, dús, hullámos hajam volt egészen két évvel ezelőttig. Azóta félévente vágatom, kicsit változtatok a fazonon stb. Sokkal jobban szeretem ezt, mint azt, amilyen régen volt, viszont pár hete megint vágattam belőle. Mivel a fodrászom elment, egy másikhoz kezdtem járni (de valószínű, hogy először és utoljára voltam nála), Halle Berry-s frizurát szerettem volna, de elég rosszul sikerült. A környezetem igazából alig vette észre a változást, engem viszont nagyon zavar. Próbáltam már a zselét, próbáltam kivasalni, simán beszárítani... mindent kipróbáltam, tippeket keresgéltem a neten, de reménytelen. Fodrászhoz most nem szeretnék elmenni, mert tudom, hogy nemigen szeretnek más által elrontott hajat helyrehozni, ezért még várok egy kicsit.

Nem annyira vészes a helyzet, tehát mondom, igazából aki minden nap lát, észre sem veszi, de nekem minden reggelem egy kész káosz, mert nem tudok mit kezdeni vele, sehogy sem tetszik, mindenhogy idiótán áll.


Ti mit kezdenétek vele? A zselé talán jó megoldás, mert ha meg tudnám csinálni kócosra, kicsit új is lenne, és talán engem sem zavarna. Van valami ötletetek? Szívesen olvasnék tippeket, esetleg ha linkelnétek be cikket, amiben lépésről-lépésre le van írva (én nem sokat találtam), vagy ha Ti írnátok, azt is nagyon megköszönném! :)


Egy kétségbeesett lány. :D


2013. máj. 20. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Halle Berrynek elég sok frizurája volt már, most éppen melyikről beszélsz? Előbb tegyél be te képet légy szíves, és utána könnyebb segíteni. :)
2013. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!