Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan eljárás, amivel...

Létezik olyan eljárás, amivel tartósan ilyenné tehetem a hajam? Részletek és szemléletetőkép lennt! Kérem, hogy aki ért a göndörítéshez/hullámosításhoz az írjon nekem, eddig sehonnan sem kaptam egy épeszű választ sem!

Figyelt kérdés

[link]


Amira gondoltam:

1. Nem báránybungyurkákat szeretnék, hanem szép, hosszú, nagy hullámokat. Valami olyasmit, mint ami a képen is van, legalábbis ami a hullámok méretét és formáját illeti.


2. Derékig érő, szögegyenes és teljesen egészséges hajam van.


3. A becsavarás nem megoldás mert nem szeretnék minden nap ezzel vacakolni - lévén az egyenes hajam fél nap alatt alatt rúgja ki az ilyen ideiglegenes igazításokat.


4. A hajsütő vas sem meoldás egyrészt mert baromi sok meló a dús, derékig érő hajat végigvinni vele, másrészt mert rettentően roncsolna. És persze az sem marad meg egy napnál tovább.


Egyik barátnőm mintha mesélt volna valami megoldásról, ami nem olyan drasztikus mint a dauer, és csak enyhén teszi hullámossá a hajat. De neki vállig ér, nem tudom, hogy az én hajhosszamnál ez állna-e, lévén sokkal nagyobb a súlya, ami ugye széthúzza a hullámokat.


A fordrászomat már csilliószor kérdeztem, hogy ezt valahogy meg lehet e valósítani de képtelen épelméjű választ adni. Vagy leszól, hogy úgysem marad meg mindegy mit csinálok, vagy azt mondogatja hogy ő nem tudja milyen lesz, majd meglátom ha meg akarom csináltatni. Kicsit (nagyon) tele van már vele a batyum.


Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

Ha esetleg tudtok olyan (lehetőleg budapesti) fodrászt is, aki megcsinálja, akkor kérlek írjátok meg nekem!


2009. okt. 4. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem teljesen fogok a kérdésedre válaszolni, de hátha nem mondok hülyeséget, és tudok neked segíteni. :) Mégpedig azzal kapcsolatban, hogy ugye hosszú a hajad, és ezáltal több a súlya, ami lehúzza a hullámokat. Ez esetben szerintem fodrásznál ritkítsd meg a hajadat, így könnyebb lesz. Ez után már próbálkozhatsz mindennel: a tartós hullámokkal (aminek sajnos nem tudom a nevét) vagy a hajcsavarókkal, bármi. Ha ritkítod, SZERINTEM több ideig benne marad a hullám. :)
2009. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy barátnőm derékig érő, dús barna hajjal, bedauerolta és pár nap múlva az is kijött belőle!Lehet kijönne neked is az is, ha ilyen erős hajad van!Amúgy biztos szép,én tartósan nem hullámosítanám be, mert minden eljárás roncsolja kicsit a hajat!
2009. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg kijönne :( De nem hiszem el,hogy nem létezik valami megoldás. Ritkíttani már ritkíttattam...


Egyébként tényleg szép, de már két éve ilyen és szeretnék rajta változtatni, viszont levágni nem akarom. A barátom most dobott ki nemrég, már csak azért is akarok picit "megőrülni" :)

2009. okt. 4. 10:54
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

és más fazonon nem gondolkoztál?pl ha nincs frufrud akkor vágathatnál, szerintem az nagyon jól tud állni, és megváltoztatja az egész haj karakterét!Én nem hiszem, hogy tartóssal próbálkoznék, félteném a hajam!

Nem akarsz képet feltenni, akkor több ötletem lenne, lehet?:)

(második)

2009. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék, ilyen a hajam :) Igyekeztem mindenhonnan láthatóvá tenni, hogy kb hogyan áll. Ha bárkinek van bármilyen ötlete azt szívesen fogadom.

2009. okt. 4. 11:33
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
fuuu tényleg nagyon szép hajad van...hmm...el is hiszem,hogy a csavarót kirúgja, és azt is, hogy nem akarod levágatni!De dauert vagy tartósat tuti nem tetetnék bele, félteném túlságosan:)hát nem is tudom, mindenképpen szeretnél változtatni??
2009. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne, igen.. legalább a színében vagy fazonjában... Ha olyan nagyon jelentősen nem is. Csak azt nem tudom mit :D
2009. okt. 4. 13:31
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én hajam is olyan mint a tiéd- annyi különbséggel h szó szerint kirúgja magából a normál hajcsavarót.Egyedül a hajsütővas volt tartós, de roncsolta.A dauer meg se fogta és iszonyatosan tönkre tette...Szerintem jobb az egyenes haj a mindennapokban,könnyebb kezelni, ráadásul neked jól is áll. A hajvágásod fazonja is tipikusan egyenes hajhoz való.

Esetleg új hajszín?:) [link]

2009. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! Húgomnak hasonló haja és ÁLMAI voltak pontosan ilyen hullámokkal kapcsolatban. Az én hajam meg pont "nagy" hullámos (persze jobban örülnék egyenesnek :S). Szóval. Tesómat visszautasították két helyen is (nem vállalták a dauert), mire egy kedves, hozzá nem értő fodrász úgy tönkretette a haját, hogy most a füle alatt ér. A megoldást sajna nem tudom a hajadra, de azt tudom, hogy dauert NE! Szerintem gyönyörű hajad van, inkább egy kis fokozatosság kéne bele és a színén változtass
2009. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

váo, nagyon szép hajad van!!

én sem változtatnék, csak annyit h 1 kevés mézszőke melir feldobná szerintem:)

2009. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!