Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan eljárás, amivel...

Létezik olyan eljárás, amivel tartósan ilyenné tehetem a hajam? Részletek és szemléletetőkép lennt! Kérem, hogy aki ért a göndörítéshez/hullámosításhoz az írjon nekem, eddig sehonnan sem kaptam egy épeszű választ sem!

Figyelt kérdés

[link]


Amira gondoltam:

1. Nem báránybungyurkákat szeretnék, hanem szép, hosszú, nagy hullámokat. Valami olyasmit, mint ami a képen is van, legalábbis ami a hullámok méretét és formáját illeti.


2. Derékig érő, szögegyenes és teljesen egészséges hajam van.


3. A becsavarás nem megoldás mert nem szeretnék minden nap ezzel vacakolni - lévén az egyenes hajam fél nap alatt alatt rúgja ki az ilyen ideiglegenes igazításokat.


4. A hajsütő vas sem meoldás egyrészt mert baromi sok meló a dús, derékig érő hajat végigvinni vele, másrészt mert rettentően roncsolna. És persze az sem marad meg egy napnál tovább.


Egyik barátnőm mintha mesélt volna valami megoldásról, ami nem olyan drasztikus mint a dauer, és csak enyhén teszi hullámossá a hajat. De neki vállig ér, nem tudom, hogy az én hajhosszamnál ez állna-e, lévén sokkal nagyobb a súlya, ami ugye széthúzza a hullámokat.


A fordrászomat már csilliószor kérdeztem, hogy ezt valahogy meg lehet e valósítani de képtelen épelméjű választ adni. Vagy leszól, hogy úgysem marad meg mindegy mit csinálok, vagy azt mondogatja hogy ő nem tudja milyen lesz, majd meglátom ha meg akarom csináltatni. Kicsit (nagyon) tele van már vele a batyum.


Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

Ha esetleg tudtok olyan (lehetőleg budapesti) fodrászt is, aki megcsinálja, akkor kérlek írjátok meg nekem!


2009. okt. 4. 10:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát kb ilyen a mézszőke:


[link]


ebből a színből pár melír vagy satir

sztem illene bele(de csak tanács:))

2009. okt. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

még amit ajánlani tudok és nem roncsol:


én sörrel szoktam:)

fodrász ismerőstől hallottam és bevált:)

ráadásul ki sem rugja a hajam a hullámot(ami más módszernél igencsak hamar bekövetkezik)

szóval: megmosod rendesen ugy a hajad ahogy szoktad. Sampon balszam mi1éb.aztán ezt leöblited. Utána 1 döböz sörrel(sztem nem keell 1 egész doboz, persze ez függ a haj hosszuságátol)na ezt ráöntöd, de nem mosod ki(nyugi nem lesz szaga, az alkohol elpárolog nemsokára:)) aztán kicsit kinyomkodod törölközőlel, de ne nagyom csak h ne csöpögjön)ekkor tehetsz rá 1 kis habot.aztán turbánt teszel a hajadra) kb 10-15percig rajta hagyod és ezután kezd el ugy szárítani, hogy előre dobod ahajad, az a legjobb ha van olyan masszirozos vég a hajszáritodon...közben még tehetsz rá habot, ahogy látod...majd a végén 1kis lakk, de az sem muszály és nekem szép hullámos marad akár több napig is:) próbáld ki, nincs veszteni valód

2009. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem értem én abarátod, ilyen helyes csajt "kidobni" háthát...
2009. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Azt a söröset mindenképpen kipróbálom :D Nem tudom, hogy vajon miben állhat a hatékonysága de végülis max büdös leszek tőle és moshatom újra :)))


Hát azért a "kidobott" erős szó, mert finom volt velem, azóta is jóban vagyunk és tudom hogy szeret, csak nem úgy ahogy kéne... De ez mindegy...

2009. okt. 11. 20:59
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja és azóta a színén változtattam, tetettem bele 3féle vöröset, nagyon vadóc :D
2009. okt. 11. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!