Hajmosás tejjel?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a tej is jó a hajra, de a többi pakoláshoz képest (méz, tojás stb.) túl folyékony. Hogy lehetne elérni, hogy tovább maradjon a hajon? Ki próbálta már ki a tejet?

2013. máj. 23. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Arc pakolásnak már próbáltam és hajra is biztos jó.Én úgy csináltam,hogy tejport hígítottam egy kis vízzel,hogy sűrű legyen és ezt kentem az arcomra.A bőrt hidratálja és szépíti,gondolom a hajat is hidratálja.
2013. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy itt olvastam:

[link]

Csak szerintem túl hamar lecsöpög róla, mielőtt a haj beszívhatná.

2013. máj. 23. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy a tejbe teszek 1 kanál mézet, langyosítom, belerakom spray üvegbe és ráfújom a hajamra. Aztán ilyen műanyag zuhanysapit teszek rá. Kb negyed óráig hagyom rajta.

Amúgy tényleg nagyon jó hajpakolásnak a tej. Nekem bevált a szőkített száraz hajamra.

2013. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én belsőleg ápolom tejjel a hajam. Méghozzá úgy, hogy nem eszek tejterméket. Azóta teljesen helyre jött a száraz, töredezett hajam.
2013. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!