Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi vált be hajhullásra?

Kinek mi vált be hajhullásra?

Figyelt kérdés
Varga hajcseppet hatásosnak mondják, de drága, s félek, hogy nem fog használni. Bánfi hajszeszről vélemény?

2013. máj. 23. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Én azt használok, Bánfi hajszeszt és csalánsampont, egyenlőre nem észleltem változást. 1 hónapja használom, azt írják róla (és azt hiszem a hátulján is rá van írva), hogy 6 hónap után vehető észre "haladás". :)

Egyébként a Biovanne gyógyszer is jó erre, anyukám is azt szed. :)

2013. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vitamint én is vettem, Jutavit Hair Caps és Jutavit Beauty Caps kapszulákat, ezekben minden megvan, ami a Revalidban és a Biovannéban, csak olcsóbb. Belülről így táplálva lesz, gondoltam valami hajszesz is jó lenne, ami a fejbőrt, hajhagymákat táplálja.
2013. máj. 23. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Herba Vita hajszesz kb. 2 hét mindennapos használat után megszüntette a hajhullásomat. Szóval azóta is időnként veszek ilyet, még akkor is ha nem hullik a hajam. Olcsó is, szóval megéri kipróbálni szerintem.
2013. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez a sampon vált be. Már az első pár használat után érezhetően kevesebb haj maradt a kezemben, ráadásul nagyon sok babahajam is nőtt. Rossmann-ban szoktam venni, 1000 Ft-ért.

2013. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezzel is szemeztem ma a Rossmannban :) Mindent szemügyre vettem. Egy Bánfit megvettem, azt már elhasználom. Aztán kiderül csökkenti-e a hajhullást.
2013. máj. 23. 21:46
 6/7 anonim válasza:
Hú nekem a Bánfitól borzasztóan elkezdett hullani, már abbahagytam, de azóta is. Mondjuk minden ember szervezete máshogy reagál az ilyen cuccokra, az enyémnek nagyon nem jött be, fele hajam kihullott kb... Ezt a Gerovitalt kipróbálom én is.
2013. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 who i am ***** válasza:
Nekem a Bánfi bevált. Majdnem egy éve használom a sampont, balzsamot és hajszeszt is és látványosan gyarapodott, nőtt a hajam tőle már az első két hónap után. Előtt kipróbáltam sok mást is, nekem azok nem használtak, de lehet neked ez nem fog. Próbálgatni kell.
2013. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!