Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvitamin vagy hajtoni...

Milyen hajvitamin vagy hajtonik vált be nektek hajhullásra?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én régebben revalidot szedtem, ami jó. de ha megfogadsz egy tanácsot menj el a d&m-be 800Ft egy doboz hajra való vitamin és pont ugyanaz az összetétele, mint a revalidnak. mostmár ezt szedem, és ez is bevállt. :)
2009. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
varga hajcsepp
2009. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Nekem Revalidot és Biovanne szépségvitamint szoktak ajánlani, az első nem vált be, a Biovannét évek óta szedem és látványos az eredmény - a körmömöm inkább (a haj, a bőr és a köröm regenerálására jó).

Ha csak a hajad a problémás, én a helyedben elsősorban minél több B vitamint próbálnék szedni/ enni - akármiből, ez az az elem, ami segít...

2009. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első Válaszoló!

Meg tudnád írni a dm-s vitamin nevét?

sajna nekem is naon hullik a hajam kb december óta, de 1 hete mégjobban:S

2009. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
DAS gesunde PLUS Haar vital Komplex ;)
2009. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen:) bár ha kapszula sokra nem megyek vele, mert képtelen vok lenyelni:((
2009. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!