Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annyira csúnya a hajam. Mit...

Annyira csúnya a hajam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szőke hajam van, és amikor megmosom, úgy áll mint a seprű... Ha hátulról megnézem akkor össze vissza áll a hajam.. Mit tehetnék vele?? Valami hajápoló ? Vagy az egész hátsó hajamat le kéne vágatni? [link] mondjuk egy ilyenre??

2013. máj. 25. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hajpakolást próbáltad már?
2013. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemmég.. milyen lenne a jó?
2013. máj. 25. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg töredezett vége, vágasd le, és ápold
2013. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de rendszeresen vágatom!!
2013. máj. 25. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:
ha kivasalod, nagyjából egyenes lesz. próbáltad már?
2013. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
próbáltam de nem sokáig.. mert ha vasalom akkor viszont naponta kéne mosni a hajam mert attól jobban zsírosodik plusz az mégjobban elégeti a hajat
2013. máj. 25. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne vasald, mert az csak árt a hajadnak és még seprűsebb lesz a hatás egy idő után. Nekem ami nagyon bevált, az az extra szűz olívaolaj. Hajmosás előtt pár órára felteszem a hajamra, majd utána sampon-balzsam és kész is. Minden hajmosás után ismételd meg az olajozást. Hidratált, szép fényes, puha lesz tőle nagyon a hajad.
2013. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NE VASALD! Az még jobban roncsolja a hajat. Nekem is szokott seprű szerű lenni a hajam ha kivan száradva. Használj gliss kur (fekete) hajvégápolót, fújós balzsamot. Csinálj balzsam pakolást.
2013. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!