Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászszalonban, ahol egymás...

Fodrászszalonban, ahol egymás mellett ülnek a vendégek, hajszárító, zaj stb. beszélgettek az idegen fodrásszal?

Figyelt kérdés
Miről?
2013. máj. 25. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, hogy a fodrász beszélgetést kezdeményez, de én személy szerint jobban szeretem, ha nem kell jópofizni, végül is egy idegen. Persze, ha baromira jófej és tök jól eldumálunk, az más, de általában ilyen kényszeredett beszélgetések szoktak inkább lenni:s
2013. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hajszárítózás közbe utálok,alig hallom amit mond meg ő is visszakérdez de alapból szoktam.

Munka,család,időjárás hétköznapi témák.

Régen tinédzserként volt egy álomfodrászom na olyat sehol nem találni ma már,vele mélyebben beszélgettem mert 2 hetente jártam hozzá. Ő a szüleim válásáról,magánügyekről is tudott szinte baráti szinten. Aztán elköltöztem sajnos.

2013. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!