Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampon a legbeváltabb...

Milyen sampon a legbeváltabb a töredezés és a szárazság ellen?

Figyelt kérdés

Nektek mi segített a legtöbbet? Házi praktikákat is mondhattok.

A 2. kérdésem pedig a szőkítésre vonatkozik. Hogyan zajlik pontosan? Árt a hajnak? Ha igen,sokat? És meddig tart vagy hogy van ez? Én csak a hajam végét szeretném kiszőkíteni és csak egyszer,aztán levágatnám,csak ki szeretném próbálni,mert nagyon tetszik,viszont ha sokat árt a hajamnak,akkor inkább nem megyek bele,mert most kezdtem el javítani az állapotán. :) Köszi a válaszokat!



2013. máj. 26. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
samponbol nekem a gliss kur total repair jott be:) a szokitesre en is kivancsi lennek!
2013. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Mivel nem írtad hogy milyen színű most a hajad ezért nem tudok pontos választ adni. A szőkítő hidrogén peroxid + szőkítő por keverékéből áll, fodrászok koktélozni szoktak (hidrogén peroxid, szőkítőpor, sampon és víz keveréke), ez azért jó mert sokkal kíméletesebb a hajhoz. Ezt a keveréket viszik fel a hajvégektől a hajtőig, majd rajtahagyják 30 max 40 percig és lemossák. Ha nincs meg a kívánt eredmény 2 hét múlva megismétlik, értelemszerűen minél többször szőkíted annál jobban tönkreteszi a hajad.


Nem egyszer szőkítettem a hajam, egy fodrász egyszer azt mondta szörnyű állapotban van, csoda hogy eddig nem esett le... Aztán a barátnőm javasolt egy sampont ami neki bevált (Gliss Kur Ultimate Repair). Én is kipróbáltam és csoda történt, a hajam könnyen kezelhető, puha és életteli kezdett lenni. Nagyon megszerettem, azóta is ezt használom és neked is ezt ajánlom! Fekete Gliss Kur minden mennyiségben! ;)

2013. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Világos aranybarna hajam van. Én csak a végét szeretném szőkíteni. A fekete Gliss Kur-t már egyszer kipróbáltam,a balzsammal együtt és fantasztikus volt a hajamra,viszont nem mertem sokáig azt használni,mert állítólag az sem jó.
2013. máj. 27. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én a hajamra kizárólag gliss kurt használok sampont, balzsamot, fújós balzsamot, hajvégápolót. Csinálj pakolást a balzsamot hagyd 10 percig a fejeden.
2013. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!