Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Das Gesunde Haar Vital plussz...

Das Gesunde Haar Vital plussz hajkapszuláról mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

nagyon jóóóóó :) nekem segített megállítani a hajhullásomat és kicsit mintha dúsult is volna.

20l

2013. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem annyiért bőven megéri, hatásos volt
2013. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szedtem egy darabig, de nem vettem észre, hogy bármit is csinált volna, bár igaz, hogy mindig elfelejtettem bevenni, így hol szedtem, hol nem..most megint annyi jót olvastam róla, hogy újra elkezdtem szedni, pont ma:) Ennyiért nagyon megéri, pláne, ha a méregdrága Hairclinichez és társaihoz viszonyítod..
2013. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált, 4 éve használom kúraszerűen. Idén most kezdtem el használni április elejétől és a körmöm láthatóan erősebb. Nem töredezik, válik lemezekre, hanem szép erős. A hajam dúsabb lett és szépen növekszik. Ennyi pénzért nagyon megéri.
2013. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is épp most csinálok egy kúrát, pont a héten fog elfogyni a doboz kapszula. Már tavaly is szedtem egyszer, csak utána teljesen kiment a fejemből és nem ismételtem meg a kúrát.


Én szeretem, mert erősebb, egészségesebb a hajam tőle, ezt érzem ahogy mosom, formázom, fésülöm. Ráadásul abszolút pénztárcabarát megoldás, és egyszer összehasonlítottam egy márkásabb szépségvitamin összetevőivel (már nem tudom, pontosan melyikkel, de lényegtelen). Gyakorlatilag ugyanolyan vitaminok vannak benne, minimális eltérés lehet köztünk az egyes vitaminok mennyiségét illetően, de ennyi pénzért már ennyit elnéz az ember. Ez egyébként hajvitamin, és én naiv azt gondoltam, hogy a hajamnak jó lesz és slussz. Aztán meglepődve tapasztaltam, hogy a körmöm is erősebb, az apró fehér foltok eltűntek róla és nem töredezik össze-vissza, ha kicsit megnő.

Tavasszal 2 dobozzal vettem, mert akciós volt, most a héten befejezem ezt a dobozt, tartok egy hét szünetet, aztán elkezdem a másik dobozzal is! :)

2013. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen csajok, tuti kipróbálom!
2013. máj. 28. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!