Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hülyeséget csináltam?

Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Derékig érő festett fekete hajam van:)

Nemkivánatos lány ismeröseim sorban feketék lettek utánam (mindenben probálnak utánozni), és a fufrum kiszőkítettem, hogy eltérjek a többitől. Most viszont vörös a fufrum vége a hajtövem meg szöke. Bánom is meg nem is. Szerintetek butaság volt? Zavart hogy olyanok akarnak lenni mint én. T mit tettek volna?


2013. máj. 28. 18:48
 1/4 anonim válasza:

Szerintem, ha olyanok akarnak lenni mint te, az egy jó dolog rád nézve, mert jelentheti azt hogy, szép vagy és jó a stílusod, ami természetesen tetszik nekik is.

Ha bosszantásból próbálnak utánozni,(ez a "nemkívánatos" szó) akkor meg ne foglalkozz vele. Legyél olyan amilyen lenni szeretnél, és fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben.

De szerintem ami alapvetően többet ér, az az egyéniség, a viselkedés,a hobbi ez az ami együtt annyira különbözővé teszi az embereket, és amit nem tudnak egykönnyen leutánozni mások, esetleg megjátszani, de az meg nem ugyanaz.:)

No meg ha hupi lila hajat szeretnék, és utána leutánoznának, nem törődnék velük, ha jól érzem magam úgy. :)

Ez az én véleményem.:)

2013. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Irigyelnek ez látszik. Az exeimmel járnak azt hiszik bosszantanak az exekkel de buták mert nem esik le nekik hogy hidegen hagynak és semmit nem érzek irántuk (pasik).

Én szeretek extrém lenni, és jól érzem magam igy, csak barmolom a hajam azzal hogy szökítem :/ köszönöm válaszod

2013. máj. 28. 19:24
 3/4 anonim válasza:

Nincs mit. :)

Akkor örülök, hogy jól érzed magad, ahogy vagy.Viszont ha így van, akkor azért csak okosan, nehogy tönkretedd a hajadat.:)

2013. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mértékkel extrémkedek :) figyelek megprobálok legalább is
2013. máj. 28. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!