Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a csatos...

Mi a véleményetek a csatos póthajról?

Figyelt kérdés
hány csatosat kell vennem,hogy viszonylag dús hatása legyen? vasalható? kezdésképpen inkább műt és nem emberi hajat szeretnék.szőke a hajam! vasalni is szeretném meg mosni is nyilván...ez mennyire lehetséges a műhajnál?

2013. máj. 29. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A műhaj nem éppen szép, mert elüt a sajáttól. Főleg ha más a színe. A műhajat nem lehet se festeni, se vasalni, sütni.

Biztosan volt Barbied, hát olyan, mint annak a haja.

2013. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mű hajat nem vennék,teljesen elüt az eredeti hajtól!Na meg az gubancolódik,meg a vasalást se nagyon tűri,majd ki fog hullani pár szál/vagy több szál haj!Mű hajat mosni sem ajánlatos,hiába írják!

Volt mű csatos hajam,vasaltam mostam hullott mint az állat kifésültem sem lett jobb!Ezért eladtam

2013. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ManiacGirl válasza:
Nekem meg nem volt,de valamilyet en is szeretnek. Ha nezel geordie shore-t akkor lathatod,hogy ok vasaljak a pothajat. Csak az a baj,hogy nem tudom,hogy nekik mu vagy emberi. :/
2013. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!