Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a lehetőségek ha kezdek...

Mik a lehetőségek ha kezdek őszülni, de nem szeretném emiatt festeni a hajamat, mert hullik?

Figyelt kérdés
Barna a hajam. 2éve festem sötétbarnara(mindenki azt mondja fekete) de egy jó ideje látom hogy nagyon hullik. Szedek vitaminokat,ápolom,nincs gyulladásom.. Azt mondták a sötét hajfesték miatt lehet. Ha tényleg ez az ok,akkor hogyan máshogy tudnám eltüntetni az ősz szálakat?
2009. okt. 6. 16:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet valahol kapni hajszinező spirált,ami sokféle,természetes hatásu színben létezik,mint a hajfesték?
2009. okt. 6. 18:17
 2/7 anonim ***** válasza:
ezek a samponok nagyon jók! ha barna a hajad, akkor: [link] de van többféle.
2009. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van már annyiféle hajszínező...Szerintem ez a legjobb megoldás,meg ha megunod egy idő után kikopik,és esetleg más színűre is színezheted.De ha hennás hajfestéket próbálsz,attól az ég-világon semmi baja nem lesz a hajadnak.Ez a legtermészetesebb hajfesték.
2009. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szinezés sokkal jobb, mert nem rongálja a hajat, még dauerolt hajra is használható.

A henna alapúakkal annyiban kell vigyázni, hogy amig teljesen le nem nött, nem fogja be másféle festék (más szinü henna igen)

2009. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ez oda-vissza igaz? úgy értem,hogy ha 2hónapja festve volt,akkor most csak a lenőtt 2centit fogná be a henna?
2009. okt. 12. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
A festett hajra lehet hennát tenni, de visszafelé nem megy.
2009. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.akkor szétnézek hol lehet kapni. DM-ben már színezot is alig..
2009. okt. 13. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!