Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápolási termékeket...

Milyen arcápolási termékeket javasoltok? (arclemosó, radír, tonik, hidratáló)

Figyelt kérdés

Márkanév szerint miket ajánlotok?

19/lány vagyok. Hajlamos a bőröm a pattanásokra, de nem vészesen, mitesszerem több van. Ugyanakkor kissé száraz is a bőröm, így nem akarom tovább szárítani kimondottan pattanásos bőrre való termékekkel, mert esetleg már attól jönnének ki pattik.


2013. máj. 31. 21:46
 1/3 anonim válasza:
Én a Garnier géles termékeket használom minden este, az én bőröm is száraz, ezért reggel smink előt de arc mosás után (hideg vízzel) átkenem egyszerű Nivea krémmel. :)
2013. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Himalayaherbals...


De ha elfogadsz kozmetikum a hűtőből nevű praktikát is:


Radír: megikrásodott méz vagy méz+cukor.

Arcpakolás: méz+élesztő massza felkenése. (alig kell pár csepp méz, mert nagyon folyós lesz - a maszk kicsit csíp)


Továbbá a pattanásra lefekvés előtt 2-3 órával felkensz egy kis mézet akkor reggelre a pattanás eltűnik vagy a vörösödés megszűnik.


Nagyon fontos, hogy rendesen mosd le az arcod, mert a fennmaradt méz tömíti a pórusokat.


Hidratáló: [link]

én ezt véletlenül vettem meg, de mióta használom egy pattanásom sincs. Egy próbát neked is megér.

2013. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Eddig én is Garnier termékeket használtam, csak most minden kezd elfogyni és nem vagyok benne biztos, hogy újra akarom venni őket. Jók, de lehet hogy lehetne még jobb.
2013. jún. 1. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!