Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 éves fiú vagyok és még nem...

Névnélküli kérdése:

16 éves fiú vagyok és még nem voltam életemben fodrásznál. Valaki elmondaná hogy hogy zajlik le egy ilyen első találkozás az idegen fodrásszal jelenet? Xd

Figyelt kérdés

Gáz vagy nem gáz mind1 nem kérek sértő megjegyzéseket:D

Amúgy ugye megkérdezi hogy milyen hajat akarok nem önkényesen csinál valamit?



2013. jún. 3. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ugye nem gondoltad komolyan, hogy majd beülsz, és ő meg csak úgy hozzákezd a hajadhoz és azt csinál vele amihez éppen kedve van?!:D

szóval.

bemész, először is időpontot egyeztetsz, hogy mikro tudsz menni, de akár az is megtörténhez hogy azonnal fogad, attól függ mennyire felkapott a hely. egyből megfogja kérdezni, hogy mit szeretnél, mi az elképzelés stb, te elmondod, ő elmondja h valósítható meg, esetleg elmondja a véleményét, főleg ha kérdezed, vagy vmi... aztán vagy hozzákezd vagy ugye hazamész és várod a te idődet. :D

aztán mikor meglett, készlettél, illik megköszönni, elmondani h tetszik/nem tetszik, kifizeted, és mehetsz.

ennyi:D

2013. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátaidat. Ahány ház, annyi szokás, ahogy mondani szokták, minden fodrász más.
2013. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

ne vágasd le nagyon rövidre. köszi :)

úgy jobban tetszik.

2013. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2013. jún. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!