Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őt hogyan neveznétek? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt hogyan neveznétek? Milyen típus?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy pasival már egy ideje,nagyon jó vele minden.Egyszer úgy érzem,mintha többről lenne szó részemről,máskor lazán kezelem a köztünk lévő dolgot.Mikor ott vagyok,van,hogy várom,hogy haza jöhessek,mikor nem találkozunk hiányzik.Nem tudom miért vagyok ilyen.Ha tudom,hogy nem tudunk találkozni,kiborulok,máskor mielőtt találkozunk arra gondolok,hogy lehet nem jó ötlet menni.

Voltak zűrök is köztünk,de mindent megbeszélünk.Az utóbbi napokban ismét kiborultam,próbáltam vele beszélni,de úgy érzem nem akar hajlani a téma iránt.Lehet sok neki ez?Sokat mondogatom?Elvárja,hogy jókedvű legyek mindig,de nem megy,és vannak egyéb gondok is az életemben.Úgy vettem észre nem szereti,ha valaki nem jókedvű.Nem bírja,de miért?Ez az élet része,hogy nem mindig vagyunk vidámak.



2013. jún. 1. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt úgy így hivják, hogy lököttp*csavagy....
2013. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki kérlek,hogy miért!
2013. jún. 1. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert kiegyensúlyozatlan van, azt sem tudod mit akarsz, hajlamos vagy kiborulni... az ilyen nő csak az ember idegeire megy.
2013. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kiborulást ne úgy értsd,hanem úgy,hogy szóvá teszek dolgokat.Kiegyensúlyozott lennék,ha ő is ilyen lenne.Azért voltak nő ügyei,és nem bízom benne.
2013. jún. 2. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!