Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti hogyan/mivel ápolját...

Lányok ti hogyan/mivel ápoljátok az arcotok/hajatok?

Figyelt kérdés
napi szinten gondolom,vagy ahogy szoktátok,mivel ,mennyi féle dologgal?és a smink nálatok mit tartalmaz(pl.suliba vagy utána du. mást kentek fel)?
2013. jún. 5. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Arcomat clean&clear-es arclemosóval tisztítom reggel és este, sminket avonos sminklemosóval szedem le, mondjuk ez nálam csak szempillaspirált és szemceruzát takar.

Hajamra néhány hete kezdtem ricinusolaj-pakolást tenni, egyrészt hogy gyorsan nőjön, másrészt hogy a hajvégek kevésbé töredezzenek. Eddig hatásos, pár hét után látszik hogy már nőtt egy keveset. Azelőtt niveás balzsamot használtam rá, azt hiszem hosszú élettelen hajra, pontosan már nem emlékszem a szlogenére, de az is hatásos volt, fényesebb és könnyen kezelhető lett tőle a hajam, selymes tapintású és nem mellesleg nagyon finom illatú. :)

2013. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A természetes szépségápolás követője vagyok.

A napi ápolás: reggel hideg vízzel arcmosás.

este pedig szappanos vízzel mosok arcot.

Heti 1x ikrás mézzel vagy cukros mézzel arc radírozok és felteszek mézes élesztős vagy zabos-joghurtos pakolást.

Aztán hidratálok.


Ha kijönne egy pattanás, lefekvés előtt rakok rá egy kis mézet így reggelre lemegy a duzzanat és szép egyenletes lesz a bőröm.


Illetve reggel meg szoktam enni egy nagyon minimális élesztőt, hogy belsőleg is tápláljam a hajam, a körmöm és a bőröm. Illetve sok folyadékot iszok.


Haj: hosszú szőke hajam van, ami hajlamos a töredezésre, de ugyanakkor könnyen zsírosodik is. Így natúr terméket használok, most épp Alverde mézes-kamillás sampont, mindig este lefekvés előtt pár órával mosok hajat, hogy reggelig természetes úton száradjon. Reggel csak hajvégápoló olajat használok 1x a következő mosásig.


Kb. ennyi amit a szépségápolás címszó alatt teszek.

2013. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
haj: jelenleg Dove sampont és balzsamot használok, egyébként Elséve a legjobb számomra. Néha hajpakolást is használok (Isana). Smink: Astor vagy Maybelline alapozó, Maxfactor spirál, Essence szemceruza, Maybelline szemhéjpúder (ezek mind barnák). Garnier arclemosóval szedem le, utána tonikkal kenem át a bőrömet, lemosom vízzel, végül krémezek.
2013. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Arc: sminklemosóm Garnieres, utána arcot mosok a Neutrogena Stress Control arclemosójával, ezt szoktam reggel is használni. Reggel nappali arckrémet használok, zsíros bőrre való hidratáló krémet, este pedig Ilcsi csipkebogyó krémet.

Smink: arckrém után használok korrektort szem alá, illetve hegekre, aztán BB krém, kontúr és pirosító, szemhéjpúder vagy tus, szempillaspirál. Néha rúzs, de a legvisszafogottabb.

Haj: heti 2-3 alkalommal mosok hajat, előtte amla olajat kenek rá. Hennás samponnal mosom meg 2x, Alverde vagy Yes to Carrots balzsamot használok. Fél órát pihen rajta a törülköző, majd magától megszárad. Szárazon egy kevés Alverde hajvajat oszlatok el rajta. Havonta festem házilag kikevert hennapéppel, melybe indigó, amla és cassia is kerül.

2013. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!