Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek azok az ételek/italok,...

Melyek azok az ételek/italok, amelyek rendbe hozhatják a haj belső szerkezetét?

Figyelt kérdés
A csodasamponok, mindenféle rendkívüli balzsamok hatását erősen kétségbe vonom, hiszen a felszívódás folyamata mindig is a gyomorban ment végbe, és nem az elszarusodott hajszálakon keresztül. Melyek azok az élelmiszerek, amelyek jótékony hatást gyakorolhatnak a hajunkra?
2009. okt. 8. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Azok a gyümölcsök és zöldségek , amelyekben megtalálható az a vitamin, amire a haj növekedéséhez szüksége van.

Most így meg nem mondom neked milyen vitaminok, de utánna járok, mert engem is érdekel.

De nagyon jó a természetes hajpakolás pl. az avokádó és a tojás én ezt is használok a balzsam melett.

A tojásnak nagyon jó fényesítő hatása van, az avokádóban rengeteg vitamin és nyomelem van, ami ha a hajadra kened felszívódik a hasjzálakon és a fejbőrőn keresztül és ezzel is táplálva kívülről a hajat.

Mert jól látod nem csak belül kell megadni a megfelelő tápanyagot a hajnak, hanem kívülről is.

Én az avokádó pakolást max. 3 óra hosszáig hagyom rajta és nagyon szépen felszívódik.

Szép fényes, puha, lágy, selymes tapintású a hajam , ajánlom mindenkinek.

Na igen és az avokádónak van egy nagyon jó tuljadonsága, hogy serkenti a haj növekedését. Igaz iső kell, de ha valaki rendszeresen használja a pakolást egy idő után van eredménye.

Tapasztalat :-)

A kérdésedre a válasz, hogy melyek azok az élemiszerek. Nos etr így nem tudsom megmondani :S

Azért remélem tudtam segíteni.

25/L

2009. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudtál, köszönöm:) A kérdés mikéntje ellenére nem ragadtam le az élelmiszereknél:)
2009. okt. 10. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs,Avokádópakolást hogyan kell használni?
2009. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Avokádópakolást úgy kell, hogy veszel egy érett avokádót, aminek a húsát kanállal kiveszed és villával nagyon jól összetöröd, majd ebbe tegyél tojásásrgáját én 3-at szokat és egy kiskanál olivaolajat. Majd pépesre jól kikeverem.
2009. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!