Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám eltüntetni a...

Mivel tudnám eltüntetni a festett világosbarna hajamból a vörösességet?

Figyelt kérdés
Tegnap befestette a fodrász világosbarnára a hajam. Nem tetszik, mert nem ilyet akartam, nekem világos és középbarna keverékét szokta használni, azt szeretem, erre elcseszte. Mérges is voltam, de jó, annyira nem szörnyű, csak az zavar, de borzasztóan, hogy vöröses árnyalata van itt-ott. Hogy lehet ezt kikoptatni, eltüntetni? Vagy csak mossak hajat többször? Mert így egyáltalán nem tűnik természetesnek...:-((

2013. jún. 6. 17:13
 1/1 anonim válasza:
Ha sokszor megmosod, attól még a vörösség nem fog kikopni! Szerintem fess rá olyan barnával, amilyet szerettél volna és akkor tuti eltűnik. :)
2013. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!