Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ajánlana valaki mondani,...

Ajánlana valaki mondani, ajánlani egy jó potencia zavarokkal foglalkozó orvost? Lehetőleg zalamegyében, vagy mindnél közelebb?

Figyelt kérdés
Bocs a helyesírásért
2013. ápr. 26. 03:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez komoly! Nem cikizés.

Depis voltam.Nekem se állt fel. Elmentem a háziorvoshoz. Aki egyébként egy 33 éves nő volt az időben. Korrekten meghallgatta panaszomat. Őnekik ez abszolút nem ciki. Ez az emberi élettevékenységgel összefüggő egészségügyi probléma. Melyet ugyanúgy orvosolniuk kell, mint egy megfázást.

Éppen volt neki ajándék viagrája. Adott egy levéllel. Mikor mentem ki a rendelő kapuján, már éreztem hogy bemozdult a matyi. Hazaérve, már nem is gondoltam arra hogy énnekem ilyen gyógyszerre van szükségem. Onnan kezdve, semmi merevedési problémám nem volt. Ezt csak azért írom le,. hogy milyen kis dolgokon is múlhat egy általunk nagynak vélt probléma.

FEL A FEJJEL!

Ha matyizol, akkor vagy 3 hétig szüneteltessed, az is segíthet.

2013. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos az én problémámon csak egy profi szakorvos tud segítni. azért köszi
2013. ápr. 28. 10:50
 3/3 gömbicica ***** válasza:

szia. már régi a beirásod, de talán még visszanézel az oldalra. sikerült valakit találnod???? megszünt a gond???

Én vallom, hogy minden betegségünk, problémánk lelki eredetü. e gondolatok jegyében olvastam:


'Impotencia - Kényszer a bizonyításra, bűntudat, feszültség, előítéletek, gyűlölet egy korábbi partner ellen."


Ilyen probléma nem állhatot a gond hátterében esetleg??

Üdv. :-)

2013. júl. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!