Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti megengednétek a gyereketekn...

Ti megengednétek a gyereketeknek/lányotoknak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm, 12 éves és festik a haját. Az anyja totál simán engedi neki, minden nap sminkel meg elég fura dolgai vannak. Normális ez ennyi idősen? Vagy hogy engedik neki?

2013. jún. 8. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
nem, de az anyja se normális.
2013. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Az anyja a nem normális, mert a gyerek mégcsak fel sem fogja mit tesz. Ilyen idiótákat!
2013. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyot néztem:/ Mindenki tök lazán közli rá(korosztálya) hogy hú de jól néz ki, milyen menő már...Szerintem undorító. Ennyi idősen, emlékszem egyszer nyáron anyával egyetlen egy tincset festettünk be de nem is látszott. A csaj viszont lassan már egy éve folyamat festi, meg ahogy sminkeli magát, te jó ég...
2013. jún. 8. 14:38
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

szia,sajnos a mai lanyok már elörébb tartanak ,mint mi akkor tartottunk,a lanyom is 10 éves,meg akart füzni h vegyek neki telitalpút ,ezt a parafát.4.es amugy,mert mindenki abba jar.aztan nem vettem neki,náluk is sminkelnek már az osztalyban,kiegészitöket hordanak.

és ök is ezzel vannak elfoglalva h mi a menő meg mi nem.

2013. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a 12.szülinapomra padlizsán lila volt a hajam, szeptemberre suli kezdésre fekete, év közbe barna és volt benne egy pár szőke tincs. Most már egy szívű sötétbarnára festetem. Nem mondom, hogy támogatom, hogy minden 12 évesnek festve legyen a haja, de ha festi nincs vele semmi probléma a mai hajfestékek nem károsak, ha normálisan festi a haját és nem hetente.
2013. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...Szerintem nem normális, hogy 12 évesen már ilyeneken jár az agya, hogy milyen színűre fesse a haját. A tanárok is szóltak már neki érte, de nem nagyon érdekli. Végülis csináljon amit akar,de mióta ilyeneket csinál elég nagy arca lett, nem tudom mire fel...
2013. jún. 8. 17:56
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Az anyja/apja helyében tuti nem hagynám,szerintem nevetséges,hogy már 12 évesen ilyeneken jár az esze...
2013. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Megkérdeztem anyut,és ő is azt mondta,hogy nagyon nem.

12L

2013. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
83%
anyukám fordász és azt mondta hogy 14 éven alulinak még melít se lehetne!!! se dajerolást!!! semmit!!!! nem bírja a fejbőr és öregkorra ki fog hullani az ilyen ember haja!!
2013. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát az szép:o Köszönöm a válaszokat:)
2013. jún. 12. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!