Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik kozmetikushoz járnak,...

Akik kozmetikushoz járnak, melyik kozmetikai márkát részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés
Ilcsi, GIGI, esetleg Solanie? Tudjàtok mivel kezel titeket a kozmetikus?
2013. máj. 31. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Ilcsi az egy kész bio életérzés, viszont nemigen találják el a bőrtípusomat vagy nem tudom, ezért eddig egyszer voltam Ilcsi referencia szalonban. Az előző kozmetikus Gigivel dolgozott, de amit a legjobban imádok jelenleg, az a Guinot!
2013. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs igazán ilyen márka. Egy darab GIGI termékem van, egy nappali arckrém, amit nagyon imádok és nem akarnám nélkülözni. Ilcsi termékeket próbáltam, de nem ájultam el tőlük (pedig kedvelem a natúr vonalat, amit csak lehet ilyen irányban vásárolok). Egyedül a csipkebogyós habkrém az, ami mondjuk, hogy bejött, talán újra is veszem, ha elfogy.
2013. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!