Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magas a homlokom. Mit csináljak?

Magas a homlokom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
kissebb koromban frufrum volt de most kozepen van elvalasztva a hajam. ruhellem a frufrut de nagy a homlokom es mindenhol azt olvasom hogy a magas homlokuak frufrut vagassanak de nekem jo a mostani hajam megis rondanak tartom a magas homlokom. otletek?

2013. jún. 9. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetetlen vagy. A sapkákat szereted?
2013. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kép alapján nem tűnik olyan magasnak, szerintem nem gáz.
2013. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

elsore: tudom :D igen es osszel/telen hordok is de nyaron nem hordhatok :D

masodik: milyen kepet neztel? :D

2013. jún. 9. 00:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor takard el a kezeddel:D Jobbat nem tudok:/ Lehet, hogy a napszemcsi elterelné róla a figyelmet. De nem akarok hülyeséget mondani.
2013. jún. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
78%

Hordj fejkendőt! Azt bármikor hordhatod, ráadásul mindig jól néz ki.

Ismered a Narutót? Na, abban van Sakura, akinek szintén magas homloka van, de egy szép napon Ino kötött a fejére egy kendőt, és azzal teljesen elvette a figyelmet a homlokáról. Hajrá!

2013. jún. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet, hogy csak te túlzod el? :)
2013. jún. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, mintha kicsi lenne. Nekem kicsi van, de nagyon nem szeretem. Mit meg nem adnék egy nagyobb homlokért! Úgy érzem magam mint egy ősember. A magas homlok meg hidd el nem gáz! Sok szépségkirálynőnek kifejezetten magas a homloka. Ráadásul azt mondják, hogy akinek magas a homloka, magasabb intelligenciával rendelkezik.
2013. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy homlokom van és domború, piszkáltak érte rendesen. Úgyhogy addig örülj, míg csak neked probléma.

De szerintem még mindig jobb mintha pici lenne és nyomott.

Fél frufrut próbáltad már? Vagy ha már semmilyen frufrut nem akarsz, akkor ne középen, hanem oldalt válaszd el, esetleg picit fésüld a homlokodba.

2013. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

4: szoktam napszemüveget hordani :) azon gondolkodok hogy pont egy nagyobbat kéne vennem..

5: nem szeretem a fejkendőket :\

7: lehet jobb de nem ekkora mint ami nekem van :|

8: volt olyan is hogy bal oldalt választottam el a hajam de az rondább volt mint a frufru


amúgy köszönöm szépen a válaszokat! :)

2013. jún. 9. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!