Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvégápoló szérumot...

Milyen hajvégápoló szérumot ajánlanátok? Ti mit használtok és mi vált be?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak natúr hajvégápoló olajat használok.

A fodrászom mondta hogy vegyek, és a márka kb, mindegy is.

Szérumot nem ajánlotta, mert a legtöbb szilikonos, bezárja a hajvéget és végén azért fog törni.

Én a fodrászkellékesben a legolcsóbb hajvégápolót vettem.

2013. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én balea professional oil repair hajolaját használom,nekem nagyon bevált. Minden hajformázás után valamint törölközőszáraz hajra rárakom a hajvégekre jól táplál. Nem is kell hajat vágnom:)

Meg az új fructis good bye damage hajolaja is jó lehet.

2013. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már kipróbáltam párat, de megmondom őszintén nem sok különbséget fedeztem fel a hatásukat illetően. Pedig elég kényes a hajam. Nekem beváltak az avonosak, a Balea olajos, Gliss kur, mindegyik. Árban a Balea Oil Repair a legjobb, abban van olaj is a szilikon mellett legalább. Én egyedül az illatát nem szeretem, mert nagyon édes.
2013. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orofluido
2013. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy a Balea olajban nincs szilikon o.O Pedig tervben volt a vétele..

Kérdező, én natúr szűz kókuszvajat használok. Pakolásként hajmosás előtt, és egy keveset hajmosás után. Göndör, vagyis elég száraz hajam van, nekem sokat segített.

2013. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22:15

Ebben is sajnos van, szinte minden hajvégápolónak az alapja. A Baleában is 3féle szilikon van, több benne, mint az olaj. Mondjuk én szilikonpárti vagyok, úgyhogy engem nem zavar. :D

Amúgy tényleg az extra szűz kókuszolaj is nagyon jó, én is használom.

2013. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Leveltetu ***** válasza:
Ecetes ollo...:))
2013. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!