Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! (Kérdésed túl...

Segítség! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )?

Figyelt kérdés
Pattanásos hát,dekoltázs. Ezerféle krémet kipróbáltam,nem segített. Sebhelyek is vannak. Hogy fogok így nyáron strandra menni? Milyen ruhákat hordjak? Volt már valakinek hasonló? Tudtok valami hatásosat,ami tényleg eltünteti?

#sebhely #pattanás #biztos módszer
2013. jún. 10. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én AVON-os szalicilsavas tusfürdőt használok (clearskin)...nekem nagyon bevált, már csak néhány régebben elmart hegem van azóta a vállamon...de azok is gyógyulgatnak:)
2013. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia:) Előzőhöz hozzáfűzném, hogy AVON-nál most van külön spray a háton lévő pattikra ugyanígy szalicilsavval, azt mondják megéri kipróbálni! Egyébként nekem a ZINERYT nevű pattanás eltávolító segített..orvosnál kell feliratni, de 1. hét után nekem már alig volt 1-2:)
2013. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Zinerytet próbáltam,de sajnos nem segített,köszönöm a válaszokat,lehet megpróbálkozok ezzel az Avonossal:)
2013. jún. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!