Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lesz göndörebb a hajam?...

Hogy lesz göndörebb a hajam? Ha vizesen felcsavarom és egész éjszakára úgy hagyom, vagy ha vizesen felcsavarom, megszárítóm és úgy hagyom éjszakára?

Figyelt kérdés
bocsi a rossz fogalmazásért
2013. jún. 11. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg sok különbség nincs a kettő között, viszont én azt ajánlom, hogyha nem is teljesen, legalább félig szárítsd meg a hajad. Nekem az a tapasztalatom, hogy kis eséllyel szárad meg reggelre a felcsavart haj magától. Én is próbáltam többször, de sajnos sosem száradt meg a hajam.


A legtutibb módszer, ha felcsavarod a hajad, megszárítod kb. félig, megvárod, amíg kihűlnek a tincsek, és csak akkor fekszel le aludni. Reggel pedig, amikor felkelsz egy kicsit átszárítod a hajad (kb. 10 perc), majd hagyod, hogy úgy felcsavarva kihűljenek a tincsek és amikor már kihűltek, akkor kibontod a hajad és fixálod.

2013. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben a két esetben tök mindegy. Viszont jobb úgy csinálni, hogy majdnem megszárítod, utána csavarod fel (persze előtte valami jó fixálóval bekened), és így biztosan meg fog száradni reggelre.
2013. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó göndörítő habok vannak! Én a Fructis márkát használom, de a Wellaflexes is nagyon jó. Én az illata miatt döntöttem az elsőnél, nekem jobban bejön. Törölközőszáraz hajon eloszlatod, úgymond beleborzolod a hajba, majd hagyod megszáradni. Szerintem nagyon jó! Ha rám hallgatsz, nem veszel 5-ös erősségűt, mert nagyon kemény lesz tőle a hajad, nem szép látvány!
2013. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!