Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyatosan hullik a hajam,...

Iszonyatosan hullik a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17/L vagyok. Gondolkodtam azon is, hogy lehet amiatt van, mert öblítővel öblítem le a hajamat hajmosás végén. Tehát: sampon, balzsam, öblítő. De valamikor a balzsamot elfelejtem. Lehet, hogy az öblítő miatt hullik? (Azért használom, mert selymes és kifésülhető tőle a hajam. )

2013. jún. 12. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Milyen öblítőt használsz?

Nekem hajhullásra a DM-es hajkapszula vált be :)

2013. jún. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Boyka01 válasza:
Öblítőzzed csak biztos jót tesz neki! Nem gondolod h nem kéne ruha öblítővel károsítani a hajhagymáidat?
2013. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Boyka01 válasza:
Ja,és van kb 1000 termék pl. Gliss kur,amivel ha befújod a hajad könnyen kilehet fésülni és ápolja a fejbőrt.
2013. jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet! Én úgy tudom, hogy minden hajmosásnál nem is ajánlatos balzsamot, vagy öblítőt használni, csak alkalmanként, például heti egyszer, de én is szoktam gyakrabban és nem hullik tőle a hajam . Az is előfordulhat, hogy a két eltérő termékben az összetevők interakcióba lépnek és ezek vezetnek hajhulláshoz. De az is lehet, hogy nem a balzsam/ öblítő miatt van, hanem a szervezeted valamilyen tápanyagban, ásványi anyagban, vitaminban hiányt szenved és ezért hullik a hajad. Betegség miatt is lehet, ha valami gyulladás van a szervezetben, de gondolom ez az eset nem áll fent. Mindenesetre érdemes megnézni, milyen összetevőket tartalmaznak az általad használt termékek, és inkább azok közül válogass, amik kevesebb káros anyagot tartalmaznak...:)
2013. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok ember használ öblítőt rá, főleg a göndörek közt, ősrégi trükk nem kell ennyire meglepődni :D

Egyébként nagyon kétlem, hogy ettől hullik a hajad, főleg ha mint írtad iszonyatos mennyiségben. Menj el egy háziorvoshoz, ő majd ad beutalót :) ilyen mértékű hajhullás többsége belső problémák okozzák, amit muszáj kivizsgáltatnod :)

2013. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, göndör a hajam, és azért használom mert így kezelhetőbb, és selymesebb. Vitaminhiányom nem nagyon van, rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek. De még várok egy kicsit, hátha javul a dolog.
2013. jún. 12. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!