Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik rövidre vágatták...

Lányok, akik rövidre vágatták hosszú hajukat. Sírtál, mikor az olló belevágott a hajadba? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú volt a hajad és milyen lett? Kort és nemet írj légyszi!

#haj #rövid haj #hajvágáa
2013. jún. 12. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Fenékig érőből vágattam ilyen fiús emo hajat, nem sírtam, ez csak haj, visszanő mindig.

27L

2013. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem derékig ért, levágattam váll fölé. Nem sírtam, azért mentem fodrászhoz mert le akartam vágatni.
2013. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2-os koromban derékig ért és levágattuk fiúsra úgy, hogy utána senki sem ismert fel. Az ismerősök elmentek mellettem, szóval az tényleg durva volt :'D

2 hónapja pedig a csípőmig érő hajamat vágattam le a mellem fölé.


Nem sírtam egyiknél sem. Szerencsére nagyon gyorsan nő a hajam és hamar visszanő :)


21/L

2013. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly vágattam a hátközépig érő hajamat tüsie. Mért sírtam volna, hiszen az én döntésem volt?! Örültem neki, azóta is olyan rövid.

21/L

2013. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Derékig érőből lett lényegében vállig majd állig érő.

Miért sírtam volna? nem vagyok már 6 éves :D meg amúgy is én akartam :)

2013. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

"Lányok," "nemet írj légyszi!"

16 évesen csináltattam mellig érőből állig érőt. Nem sírtam, már miért tettem volna? Én döntöttem úgy,hogy levágatom, nem pedig betegség miatt, kósza rágó miatt vagy az isten tudja milyen okból kellett levágatnom és persze kényszerítve sem voltam.

Mostanra nőtt vissza, elég nagy a késztetés, hogy rövidre vágassam, ezúttal kb 5 centisre. 18/l

2013. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem sirtam, csak utána voltam szomorú.


aztán rájöttem, hogy a hajam majd úgyis megnől. :)))

2013. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tavaly ősszel a derékig érő hajamat levágattam váll fölé,mert nagyon tönkre tettem a sok vasalással.Nem sírtam és nem bántam meg,mert így most egészséges a hajam és amúgy is gyorsan nő.:)

16/L

2013. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Vállig érő (kicsit hosszabb) hajamat vágattam le egészen rövidre. Nem sírtam, inkább röhögtem XD Nagyon el volt vékonyodva, kevés is volt, nem állt sehogy. A rövid SOKKAL jobb :)))) 12 évesen volt utoljára ilyen rövid a hajam, azóta csak szenvedtem a hosszúval. Sokan jönnek azzal, hogy nők ne vágassanak rövid hajat. Na ők kapják be :D

25/L

2013. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

5 évesen az akaratom ellenére lett levágva a fenékig érő hullámos hajam fülig érőre.

Nem sírtam, de sokáig utáltam még csak tükörbe nézni is.

Hiába növesztettem utána, derékig érőnél megáll a növésben. Sosem lesz többet fenékig érő hajam.


19/L

2013. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!