Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már nagyon kezd elegem lenni...

Már nagyon kezd elegem lenni a "borotvapöttyök"-től, mit lehetne már tenni ellene, már váltottam is a száraz a bőrömhöz való zselét és borotvát használok. Mit lehet még tenni? (kép linkelve)

Figyelt kérdés

[link]


gilette mach 3 sensitive-t használok, mivel ez érzékeny bőrre alkalmas


2013. jún. 14. 12:33
 1/10 A kérdező kommentje:
a kép rögtön borotválkozás után készült
2013. jún. 14. 12:34
 2/10 anonim ***** válasza:

kend be éjjelre gyulladáscsökkentő krémmel, Sudocrem pl.

A másik meg, hogy eleve hidratált legyen a bőröd, reggel-este kend be arckrémmel, akkor kevésbé sérti majd a borotva.

2013. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már reggelről be volt kenve nivea visage pure natural-lal érzékeny bőrre
2013. jún. 14. 12:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Milyen gyakran borotválkozol? Attól is függhet a "pöttyösödés", hogy mennyire van kitéve a borotválkozásnak. Ha például naponta, akkor sokkal kevesebb az esélye egy ilyen pöttyösödésnek, minta csak hetente egyszer mondjuk.

2013. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2 max 3 naponta szoktam, de arra is gondoltam most utána olvasgatva hogy eddig én ugy is borotválkoztam hogy a szőr növekedésével ellentétes irányba húzva, de csak miután már megegyező irányba lehúztam
2013. jún. 14. 13:05
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és ugy néz ki hogy be van nőve a bőr alá szőr, sima a bőröm érzem, de tükörbe nézve ott vannak az apró fekete pöttyök.. kész vagyok idegileg komolyan
2013. jún. 14. 13:06
 7/10 A kérdező kommentje:
másnak olyan alap a borotvőálkozás nekem minden szarral meg kell szenvednem elegem van
2013. jún. 14. 13:22
 8/10 anonim válasza:
gyantázd le :D
2013. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na végülis el van döntve és ajánlom is mindenkinek [link] mindig a hagyományos a legjobb
2013. jún. 14. 20:06
 10/10 A kérdező kommentje:
jelentem, a hagyományos borotvával szinte v semmi irritáció nem keletkezett... akinek ilyen problémája van tényleg váltson
2013. jún. 19. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!