Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyat száraz a bőröm a t...

Szabó Krisztike kérdése:

Iszonyat száraz a bőröm a t vonalban az orrom mellett és a államnál, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Milyen hidratálót vegyek,valami jó házi praktika?
2013. jún. 13. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Korod? Mit használtál eddig az arcodra? Mióta ilyen a bőröd?
2013. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! 20 vagyok és a Baviphat hidratálóját használom,amit egy Bio boltban vettem.A bőröm kb 1éve iszonyatosan pattanásos lett,elmentem bőrgyógyászhoz,de pontos diagnózist nem tudott mondani,a leleteimmel minden rendben volt(vérvétel stb),kaptam rá krémet is ,ami 1ideig használt,de utána minden kezdődött előröl.Mostanában olyan pattanásokkal bírok amik nem felszíniek,hanem bőr alattiak,igaz jóval kevesebb max 1-2 ha előfordul,de ha megérnek és ki durrannak , akkor jön le vele az arcbőröm felső rétege is,sajnos van pár heg az arcomon :S Antibébit szedek lassan 4éve és sose volt eddig problémás a bőröm,csak 2012 augusztusától.
2013. jún. 14. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Csak bőrgyógyásznál voltál, vagy kozmetikusnál is? Emlékszel még milyen krémet kaptál? Azt megpróbálhatod, hogy zsíros krémet kensz a problémás részre, a pattanásokat pedig helyileg kezeled kamillás ecseteléssel.

2013. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak bőrgyógyásznál,kozmetikussal még nem próbálkoztam. Huu azt hiszem aknemycin volt a krém neve,meg kaptam Aerius tablettát ,amitől olyan szinten beálmosodtam,meg másnap tök kómás voltam és hallucináltam.Most épp a bio boltos vermix arctonikját használom és a szárító keverékét az apró pattanásokra,szoktam ecsetelni a pofim aknesolve val is.Hidratálók közül van egy shea vajas ,egy oliva olajos,uborka és citromfű kivonatos és egy baviphat. Remélem sikerült valami megoldást találni.
2013. jún. 14. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ott rontottad el, hogy bőrgyógyászhoz mentél. Ők nagyon szeretnek gyógyszert felírni egy olyan bőrre, amit a kozmetikus gond nélkül tud kezelni külsőleg, így nem terheled a szervezetedet feleslegesen. Belsőleg elég lett volna megfelelő vitamin bevitele. Ezek után feltétlen keress fel egy kozmetikus, akinek elmondod mindezt, majd diagnosztizálás után elmondja, hogy miket használj, mikre van szükséged, és találni fog megoldást a bőrödre.
2013. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!