Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajamat szeretné...

Festett szőke hajamat szeretném vörös színezővel befesteni. Olyan festéket keresek ami rövidebb időn belül kikopik és semmilyen nyomot nem hagy. Valaki?

Figyelt kérdés
festett szőke hajat szeretnék vörösre festeni de csak próba céljából.szóval nem tudja-e valaki hogy melyik az a színező festék ami lehetőleg teljesen kikopik pár mosás után?

2013. jún. 15. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem rosszból, de eddig mindenki körülöttem és én is úgy tapasztaltam, hogy a színező nyom nélkül soha nem fog kijönni. Nekem padlizsánlila volt, elvileg 24 mosás erejéig, no ez volt márciusban, és még mindig látszik hogy hol volt befestve, látszik a lenövés, de csak halványan. Nővéremnek vörös színező volt, palette ha jól emlékszem, és neki is benne maradt a szín, csak halványabban.
2013. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Rövidebb idő alatt mit értesz? A 24 hajmosásos színező nem fog teljesen kijönni a hajadból, az ilyennek nem szabad bedőlni. Festett szőke hajból meg pláne nem. De létezik egy Jean's Color nevű hajszínező, 5 csodaszép fantázia színben kapható, 8 hajmosásig tart (de már az első után is nagyon megkopik). A deep red nevű árnyalat szerintem teljesen hordható hétköznapi szín. A mintán kicsit erősnek tűnhet, de sokkal kevésbé lesz intenzív a hajadon. A dolognak egy hátulütője van: csak nagy, 250 ml-es kiszerelésben kapható, körülbelül 3000 ft.

Régen lehetett kapni kis zacskós bemosókat, én úgy tudom olyat már nem forgalmaznak, évek óta nem láttam olyat. Remélem valamennyit tudtam segíteni! :)

2013. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajkrétával 1-2 hajmosásig lehetsz vörös :)
2013. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Rövidebb idő alatt egy hónapot max kettőt értettem. Utána olvasgattam korábban ,és láttam ezt a palettet amire mindenki azt mondja nem jön ki.Ezért reméltem van valami más alternatíva. Vagy szerintetek egy szőke ujrafestés eltünteti majd?
2013. jún. 16. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha leszívatod utána, csak akkor jön ki. A vöröset a legnehezebb eltüntetni a hajból. Hidrogénezés hatására is narancssárgás marad, lehet, hogy sokkal világosabbra kell leszívatnod, mint amilyen most, hogy a narancssárga eltűnjön belőle. Csak akkor érdemes belevágni, ha hosszú távon vörös akarsz lenni. Sajnos köztes megoldás nincs, vannak az 1-2 hajmosásig tartó színezők, és vannak a lenövésig tartó hajfestékek.
2013. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én a La Riche directions-t tudom ajánlani:) 13 mosás után teljesen kijön, legalább is nekem kijött teljesen, és kékem volt, meg pinkem:)

Lehet Magyarországon is kapni, általában fodrászkellékes boltokban.

Itt van az eredeti oldalon lévő színek: [link]

Itt az oldal ahol lehet venni:)

[link]

2013. jún. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem akkor bepróbálom ezt a directions-t.Legfeljebb nem megyek utcára pár napig.köszönöm szépen!:)
2013. jún. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!