Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menstruáció közben az arcon,...

Menstruáció közben az arcon, utána pedig a vállon jellemzőek a pattanások. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ez már a többedik hónap, hogy megfigyeltem. Ahogy elmúlik a menstruációm, a pattanások az arcomról a vállamra, illetve a mellkasomra kerültek.

Ebből is gondolom, hogy hormonprobléma.

Volt már valakinek hasonló tünete?


2013. jún. 15. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hormon, de nem probléma. Hacsak nem rengeteg pattanásod van. Menzesz előtt az én arcomon is kijött pár pattanás. Illetve peteérés környékén a vállamon. Ezen az oldalon kaptam tanácsként, hogy használjak mosakodáshoz fekete szappant. Azóta nincsenek ilyen gondjaim. Ha elő is akar bújni pár "ragya" gyorsabban és hegmentesen tűnik el.
2013. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerős.
2013. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már 39 vagyok és még mindig ez van.


Mondjuk időnként áttérek vegetáriánus étkezésre és megfigyeltem akkor sosincs.

2013. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos rengeteg van most. Köztük gyulladtak is. Mensi kozben meg egy szem sincs.
2013. jún. 16. 08:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem előtte jön ki az arcomon, sokszor 2-3 nagy gyulladt, az apróbbak nem jellemzőek. Viszont nekem a vállamon meg a mellkasomon sosincs.
2013. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Milyen fajta fekete szappant használsz?
2013. jún. 16. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Bocsi, nem voltam napközben gépközelben. :) Afrikai fekete szappant vegyél. Bioboltokban van. 1100-1300 forint körüli áron. De az 3-4 hónapra elég és más arctisztítóra tényleg nincs szükség.
2013. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Afrikai fekete szappan egyébként a makeuplaza.com-on is rendelhető egész nagy kiszerelésben is.
2013. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!