Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnas folyas, mint amikor a...

Adri baba kérdése:

Barnas folyas, mint amikor a mensim erkezik? 11 hetes vagyok 2 napja vettem eszre amikor wcre megyek de naponta csak 1x es utana mint ami sosem volt. Hasonlo valakinel?

Figyelt kérdés
Holnap Doki.!!!
2012. dec. 26. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Már rég be kellett volna mennek a kórházba. A helyedben azonnal mentem volna...
2012. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Irány a kórház...Sogornőmnek is volt pár csepp barnás.Mikor észre vette irány a korház,és neki sajnos elment a baba.
2012. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell megijedned!nekem is volt ilyen,reggel maszatszerű barnás valami,de már szaladtem a dokimhoz.Rendben volt minden:_))).De holnap okvetlen mennyél dokihoz!én akkor nospát és mg6 kellet szednem meg pihi!vigyázz magadra meg a picire:-))
2012. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kb 6 hetesen volt ilyen pár csepp...de el is múlt...mondjuk cisztám volt és azért volt ilyen...de azért menj be mert nem vagyunk egyformák van akinél ez komoly gond is lehet és elmegy a baba de van akinél semmiség...inkább kérdezz rá mert ez változó


30hkm

2012. dec. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!